Lietuviškoji Kim Kardashian pasidarė "brazilišką" užpakaliuką, bet galvoja ir apie implantus - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-10 13:29

Lietuviškoji Kim Kardashian pasidarė "brazilišką" užpakaliuką, bet galvoja ir apie implantus

Pramogų pasaulyje prieš kelias savaites kilo šurmulys, kai atlikėja Justina Globienė, prisistatanti kaip JustINKa, prabilo apie tai, kad tobulinosi figūrą pas plastikos chirurgus. Tiesa, pramogų pasaulio atstovė nutylėjo apie savo savijautą.

„Grožio kaina yra didelė. Bet aš dėl savo svajonės turėti tobulą kūną esu pasiryžusi bet kam. Net skausmas man neatrodo toks nepakeliamas“, - atviravo Justina, taip pat dirbanti grožio industrijoje.

Prieš kelias savaites vienoje Kauno plastikos chirurgijos klinikoje atlikėjai buvo atlikta sėdmenų tobulinimo operacija, kartais tiesiog vadinama „brazilišku arba Kim Kardashian užpakaliuku“. 

Pati operacija truko kelias valandas. Jos metu nuo tam tikrų J.Globienės kūno dalių buvo nusiurbtas riebalų perteklius – iš viso 2 kilogramai – o tada dalis buvo suleista į užpakaliuką.

Pramogų pasaulio atstovė dabar neslepia, kad laikotarpis po operacijos nėra lengvas, tačiau Justina į viską žvelgia su optimizmu ir stebina savo ištverme. Praėjus vos kelioms dienoms po operacijos ji spėjo per vieną dieną sudalyvauti net 3-ose TV laidose.

„Gyvenimo tempas tapo labai greitas. Ir aš mėgaujuosi kiekviena dėmesio, skirto man, akimirka. Aš niekam nesiskundžiu, kad ilgą laiką po operacijos buvau išburkusi kaip burundukas. Mano kojos taip ištino, kad atrodė, jog esu 9-ą mėnesį nėščia. Be to, dabar kurį laiką turiu nešioti specialias kelnes. Bet mane motyvuoja tai, kad jau netrukus galėsiu džiaugtis sultingu užpakaliuku, kurio niekada neturėjau“, - sako atlikėja.

J.Globienė sako, jog neketina save gerbėjams pristatyti tik kaip plastines operacijas mėgstančią gražuolę. Ji intensyviai dirba ir įrašų studijoje, neseniai pristatė savo solinę dainą, nusifilmavo jos klipe. 

„Netrukus pristatysiu ir daugiau savo kūrinių, nekantrauju juos parodyti gerbėjams, kurių nuolat daugėja. Esu dėkinga už kiekvieną man rašomą žinutę. Tuo pačiu noriu visiems pasakyti: ruoškitės, apie mane girdėsite vis dažniau, - nusijuokė JustINKa. – Be to, daugelis mane vadina lietuviškąja Kim Kardashian, todėl pasistengsiu ja ir būti, nenuvilti Jūsų. Jei sugijęs po operacijos užpakaliukas pamažės, įsidėsiu implantus. Tikrai turėsite ką apaklbėti.“