"Kelias į žvaigždes" dalyvė Gintarė emigravo ir pasikeitė neatpažįstamai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-28 08:00 Asmeninio archyvo nuotr.

"Kelias į žvaigždes" dalyvė Gintarė emigravo ir pasikeitė neatpažįstamai

Vienas populiariausių realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsino talentingų žmonių, o per radiją iki šiol girdime dainų, skambėjusių šiame projekte daugiau nei prieš dešimtmetį. Vis dėlto ne visi šio projekto dalyviai gyvenimą sieja su muzika. Puikus to pavyzdys yra skandalingai pagarsėjusi Gintarė Ramonaitė (30) – nors anksčiau ji neįsivaizdavo savęs be dainavimo, dabar užsiima visai kita veikla.

Dalyvautų dar kartą

„Visą gyvenimą svajojau dainuoti. Gyvenau mažame miestelyje ir norėjau, kad mane išgirstų kuo daugiau žmonių. Norėjau būti įvertinta. Nerealus jausmas žinoti, kad žmonės dainuoja tavo dainas ir ploja būtent tau“, – taip sprendimą dalyvauti „Kelyje į žvaigždes“ paaiškino Gintarė

Žavi moteris teigė vis dar negalinti patikėti, kad dalyvavo šou, kuris padėjo įgyti dainavimo, scenos meno patirties ir suteikė pačių geriausių emocijų: „Į projektą eičiau dar ne kartą. Man jis labai patiko. Kadangi esu kilusi iš mažo miestelio, patekti ten buvo neapsakomas jausmas... Be to, įgijau neįkainojamos patirties.“

Pasuko į netikėtą sritį

Ne paslaptis, kad Gintarės nematyti ne tik scenoje, bet ir Lietuvoje. Kur ir ką ji veikia? „Gyvenimas taip susiklostė, kad dabar gyvenu Italijoje. Iš pradžių buvo tikrai sunku dėl kalbos barjero, įsikūrimo ir kitų dalykų, bet laikui bėgant įsivažiavau, viskas susidėliojo į vietas. Šiuo metu gyvenu čia, nors širdyje svarbiausia yra gimtoji Lietuva. O šiaip Italijoje nieko netrūksta: jūra, kalnai, nuostabus klimatas, geras maistas...“ – gražių žodžių šaliai, kurioje įsikūrė, negailėjo MIESTE.lt pašnekovė.

„Dabar dirbu „Philip Morris“ – pristatau naujas cigaretes, neturinčias cheminių priemaišų. Mano darbo vieta – visa Toskana. Iš tikrųjų daug važinėju, tenka dalyvauti ir vakarienėse – tokiuose renginiuose pristatau šią prekę. Anksčiau mokiausi rinkodaros, paskui dirbau drabužių srityje, o dabar – štai toks projektas. Stengiuosi nuolat ko nors mokytis, semtis patirties, kad galėčiau ateityje įkurti ką nors savo. Aišku, jei noriu turėti verslą Italijoje, turiu dar daug ko išmokti ir įveikti nelengvą kelią“, – šyptelėjo Gintarė.

Nepamiršo dainavimo

Paklausta, ar planuoja grįžti į Lietuvą, moteris teigė jau įsitikinusi, kad gyvenime negalima planuoti, nes viskas klostosi savaime ir mes niekada nežinome, kas bus ateityje. „Jei įmonė mane išsiųs į Lietuvą, grįšiu keliems mėnesiams“, – šyptelėjo Gintarė, dabar galinti vienoje vietoje gyventi, o kitoje dirbti.

„Iki šiol kartais padainuoju, namuose turiu visą įrangą. Italijoje anksčiau dainuodavau baruose, restoranuose, bet nutraukiau veiklą – nusprendžiau studijuoti, nes norėjau turėti rimtą darbą, o tam reikėjo išsilavinimo, specialių žinių. Ilgainiui dainavimui neliko laiko, nors niekada neatmetu šios galimybės.

Kartais susimąstau, kad būtų visai smagu dalyvauti kokiame nors realybės šou Italijoje, kita vertus, nesijaučiu tokia jauna ir turinti jėgų didesniam projektui. Kai pažiūriu nuotraukas, vaizdo medžiagą, dažnai apima nostalgija, bet su tuo susitvarkau, kai pagroju, padainuoju sau ir draugams“, – gražiais prisiminimais dalijosi moteris ir pasidžiaugė, kad visada sulaukia artimųjų palaikymo.

Pripažįsta padariusi klaidų

Paklausta, ką sau patartų, jei turėtų galimybę atsukti laiką, G.Ramonaitė buvo atvira: „Pirmiausia palinkėčiau prieš ką nors darant visada pagalvoti. „Kelyje į žvaigždes“ pridariau klaidų, iš kurių dabar pati juokiuosi. Dėl visko kaltas jaunatviškumas, tuo metu nė iš vieno vyresnio žmogaus negavau patarimų, kaip turiu elgtis. Dabar pačiai keista, kokia buvau, bet dėl nieko nesigailiu. Dabar esu kitokia ir tuo džiaugiuosi!“