Simona Milinytė baigė mokslus ir parodė, kaip atrodo jos tėveliai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-14 11:32 Asmeninio archyvo nuotr.

Simona Milinytė baigė mokslus ir parodė, kaip atrodo jos tėveliai

Simona Milinytė baigė universiteto studijas ir įgijo Komunikacijų ir viešųjų ryšių bakalauro laipsnį. Atlikėjos pasveikinti ir šią svarbią dieną būti su ja iš Lietuvos atvyko ir Simonos tėvai - Albertas ir Marija. 

Dėl mokslų atlikėjai teko atsisakyti nemažai: kelionių į Lietuvą aplankyti artimųjų, laisvalaikio praleidimo su draugais.

“Tikrai nemažai bemiegių naktų praleista dirbant prie darbų, rašant referatus ir ašarų išlieta dėl mokslų. Daug atidaviau universitetui, tiek savo laisvalaikio, tiek laiko, kuris galėjo būti skirtas aktorytės menams, muzikinei karjerai ar asmeniniam gyvenimui. Tačiau nė kiek to nesigailiu ir tikrai džiaugiuosi savo sprendimu daugiausią laiko skirti būtent mokslams, bei turėti kažkokį garantą ateičiai", - kalbėjo atlikėja.

Simona mielai dalinosi įspūdžiais iš diplomų teikimo ceremonijos.

“Buvo nuostabu. Visa šventė buvo puikiai suorganizuota, tiksli, universiteto darbuotojai labai malonūs, specialus personalas pasamdytas padėti studentams su aprangomis. Labai įdomi tvarka, kad ir dėl kepurių: studentai baigiantys magistro studijas kepurėlės juostą turėjo laikyti kairėje, o bakalauro studijas - dešinėje.

"Dėl aukšto bendro pažymių vidurkio, arba kitaip GPA, esu “National leadership and success association” ir “Alpha Sigma Lambda is an honor society“ narė. Todėl dar gavau ir specialius medalius ir juostas, kurios rodo asociacijų narystę, pasiekimus moksle bei aukštus pažymius. Labai džiaugiausi. Tikrai daug atiduodu mokslams ir išsilavinimui, todėl be galo smagu būti įvertinai”, - pridūrė S.Milinytė.

“Turiu pripažinti, kad smagiausia man dėl to,jog pas mane šiai progai atvažiavo šeima. Negalėčiau nieko kito norėti! Universiteto baigimo šventė kartu su šeima - man tai yra tobula. Net neįsivaizduoju šios dienos be jų”, - atviravo Simona. 

“Penktadienį grįžusi į namus radau juos pilnai papuostus “Congratulations Grad” atributika! Kol manęs nebuvo, tėvai sugalvojo papuošti namus su sveikinimais universiteto baigimo proga. Dabar čia Amerikoje visos parduotuvės yra pilnut pilnutėlės “graduation” dekoracijų.JAV tai viena didžiausių metų švenčių tiek studentams, tiek jų artimiesiams. Man buvo didelis siurprizas, kad namai papuošti blizgančiais, sveikinimais, papuošimais. Visur balionai ir pliušiniai GRADUATION žaislai.  Likau nustebinta tėvų staigmenos ir sakiau, kad man tiek džiaugsmo dabar kaip vaikui būnant saldainių parduotuvėje!" - šyptelėjo pašnekovė.

Ceremonijai Simona ruošėsi grožio salone “My Nail Couture”, kur specialistės atliko jai blakstienų ir veido procedūras. Pasak Simonos, spindinčius nagučius ji darėsi ne tik pasipuošti universiteto baigimo šventėj, bet ir naujo muzikos klipo filmavimui, kuris vyks jau šią savaitę.

“Man šios pora savaičių buvo labai svarbios. Ne tik filmavimai, universiteto baigimo ceremonija, bet ir dėl savaitės gale suplanuotų muzikos klipo filmavimų!”