Atlikėjas Tomas Bagdonavičius pristato dainą „Pavasario lietus“, o žmona vėl ragina grįžti į šeimą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-04-30 15:08

Atlikėjas Tomas Bagdonavičius pristato dainą „Pavasario lietus“, o žmona vėl ragina grįžti į šeimą

Atlikėjas Tomas Bagdonavičius pristato naują dainą „Pavasario lietus“ ir sako, kad naujasis jo kūrinys visus turėtų užkrėsti gera nuotaika, pavasarišku džiugesiu. „Po ilgos žiemos visada ateina pavasaris, o visas negandas nuplauna pavasario lietus", – savo dainos idėją pristato atlikėjas, užsimenantis, kad pavasario dvelksmo esama ir jo asmeniniuose santykiuose.

T. Bagdonavičius džiaugiasi, kad teksto autoriui Povilui Ščerbavičiui puikiai pavyko atskleisti pavasario dvelksmą. „Juk pavasarį viskas atgyja, pražysta naujomis spalvomis, o lietus ir gamtą ir mylinčias širdis gaivina“,– su užsidegimu pasakoja vyras. Anot jo, klausytojai tikrai pajus giedrą ir linksmą šios dainos nuotaiką. „Net lietus negali sugadinti pavasariškos nuotaikos“, - juokiasi dainininkas.

Anot atlikėjo, daina „Pavasario lietus“– žaisminga, užkrečianti gera energija. „Norėjau linksmos, šiltos dainos, kad jos smagu būtų klausytis ir mašinoje vairuojant, ir draugų būryje ar šokant. Ji turėtų patikti ir jaunam, ir senam“, – sako dainininkas.

Vyras užsimena, kad nors šiuo metu gyvena vienas, su žmona Monica vėl sutaria puikiai ir net sulaukė jos kvietimo grįžti į šeimą. „Šeima man labai svarbi, tad sprendimą priimsiu labai atsakingai“, – pasakoja T. Bagdonavičius.

Atlikėjas atskleidžia, kad ruošiasi koncertams, nori, kad jo dainas išgirstų kuo daugiau klausytojų. „Tikiuosi, klausytojams patiks mano naujoji daina. Visiems smagaus pavasario, gerų emocijų, gerų darbų. Ir tegu net smarkiausias lietus niekada nesugadina nuotaikos“, - pokalbį baigia T. Bagdonavičius.