Tikroji Išdykėlė Aušrinė patyrė skaudžią traumą: pardavėjos pasiūlymas po visko šokiravo - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-12-12 12:53 Asmeninio archyvo nuotr.

Tikroji Išdykėlė Aušrinė patyrė skaudžią traumą: pardavėjos pasiūlymas po visko šokiravo

Nelaimę prieš kelias dienas patyrė dainininkė Aušrinė Gerikienė, geriau žinoma kaip Tikroji Išdykėlė. Viename prekybos centre moteris krito ir skaudžiai susižeidė koją. Dainininkei buvo graudu stebėti, kad jos nelaimei aplinkiniai buvo abejingi ir net ciniški.
"Buvo toks skausmas, kad ašaros pačios ėmė byrėti. Jaučiau, kad sužeista koja vis didėjo. Po akimirkos šiaip ne taip pati susirinkau pabirusius daiktus ir bandžiau prisėsti. Šokiravo, kad nė vienas iš prekybos centre buvusių žmonių nepriėjo prie manęs ir nepaklausė, ar man nereikia pagalbos", - aplinkinių abejingumu stebėjosi Aušrinė.

Tačiau labiausiai moterį šokiravo šalia dirbusi kioskininkė. Vietoj pasiūlymo padėti ji tik pasiteiravo, ar sužeista atlikėja nenorinti įsigyti loterijos bilieto.

"Likau be žado. Tuo metu vos iš skausmo galėjau prakalbėti. Kiek pamenu, tiesiog atsakiau, kad man šiuo metu labai skauda ir tikrai nereikia jokių loterijos bilietų. Tuomet kažkaip savo jėgomis nuėjau iki automobilio", - pasakojo A.Gerikienė.Moteris tą dieną buvo sutarusi darytis įrašus studijoje, todėl išliko profesionali ir nuvyko ten. "Atidainavau, o tada jau skubėjau pas gydytojus. Laimė, jie pranešė, kad lūžio išvengiau, tačiau yra stiprus sumušimas", - atviravo garsi moteris.

Pasak Tikrosio Išdykėlės, ji neatšaukia ir šį savaitgalį suplanuotų koncertų Jungtinėje Karalystėje. Ten dainininkė pasirodys su vaikinų grupe "Husarai". "Tikiuosi, jie džentelmeniškai manimi pasirūpins. Tik neįsivaizduoju, kaip dainuosiu prisėdusi ant kėdės. Paprastai visuomet stoviu ir daug judu koncertų metu. Bus iššūkis", - šyptelėjo MIESTE.lt pašnekovė.

Beje, Aušrinė įsitikinusi, kad ši trauma jai nutiko ne veltui: "Matyt, kažkas mane iš viršaus sustabdė ir padarė viską, kad šiek tiek nurimčiau ir ramiai pagulėčiau lovoje. Matyt, reikės sulėtinti tempą."

 

Karšti pasiūlymai