Vos grįžęs iš Melburno Ž. Grigaitis draugams surengė prabangų vakarą ir pristatė vardinius šaukštelius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-11-21 12:02

Vos grįžęs iš Melburno Ž. Grigaitis draugams surengė prabangų vakarą ir pristatė vardinius šaukštelius

Verslo konsultantas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas Žilvinas Grigaitis vėl nustebino pažįstamus ir bičiulius savo kūrybiškumu bei išmone. Nuolat mados pasaulio tendencijų pulsą jaučiantis žinomas vyras „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ viešbutyje pristatė savo kūrybos desertinius šaukštelius,ant kurių perkelti jo kurtų segių motyvai. 

Šaukšteliai - tęstinis Ž. Grigaičio kūrybos darbas. Prieš dvejus metus pristatyta išskirtinių papuošalų kolekcija, kurią kuriant buvo panaudota dalis iš mamos paveldėtų, todėl išskirtinę vertę  žinomam verslininkui turinčių papuošalų, sulaukė ypatingos sėkmės. 

Jau kurį laiką bendradarbiaudamas su žinoma menininke Laura Butkeviče (Laura.bu) Ž. Grigaitis ieškojo naujų kūrybinių iššūkių. Abu kūrėjai atsižvelgdami į šiuolaikines mados industrijos tendencijas, nusprendė pažvelgti plačiau ir sukurti kažką tokio, kas būtų prabangu, turėtų išliekamąją vertę ir tuo pačiu tiktų interjerui. Todėl šaukšteliai, dekoruoti prabangių segių motyvais, atrodė originalus ir įdomus sprendimas. 

„Su dizainere L. Butkeviče sukūrėme naują prekės ženklą, kurį pavadinome „Z Jewellery limited edition styled by Laura.bu“ ir ėmėme ieškoti galimybių, kaip šią idėją įgyvendinti. Tai užtruko beveik šešis mėnesius, tačiau dabar abu galime džiaugtis ir didžiuotis geru rezultatu. Žinoma, dekoruoti šaukšteliams negalime naudoti perlų ar tauriųjų metalų, tačiau menininkė rado puikius sprendimus ir panaudojo stiklą bei alterantyvią puošybą, kuri išlaiko ir atskleidžia segių prabangą. Be to, kiekvienas dekoruotas įrankis turi savo unikalų ženklinimo įspaudą”, - sakė Ž. Grigaitis. 

Kaip ir kiekvienas Ž. Grigaičio medalis-segė, taip ir šaukštelis, bus vienintelis, rankų darbo ir antro tokio nebus. 
Ž. Grigaitis pastebėjo, kad artėjant šventėms dažnai sukame galvą, kaip nustebinti artimą ir mums svarbų žmogų arba, ką padovanoti tam, kuris turi viską. Todėl šie ypatingi rankų darbo šaukšteliai, ant kurių specialia technika perkelta originali Ž. Grigaičio kurta segė, idealiai tiks ir artimam, ir tam, kuris turi viską. Juk šiame daiktų ir pertekliaus amžiuje labai svarbu rinktis tik kokybiškus, išliekamąją vertę turinčius daiktus. Specialiai Ž. Grigaičio kurti šaukšteliai idealiai tinka ne tik Kalėdų proga, bet ir kitomis – gimtadienio, krikštynų,sutuoktuvių progomis. 

Žinomas vyras puikiai žino, koks įvairus ir nenuspėjamas gali būti gyvenimas,todėl, pasak jo, džiaugtis ypatingomis akimirkomis ir mėgautis gražiais daiktais reikia kiekvieną dieną. O mylimiems ir artimiems žmonėms rodyti dėmesį bei dovanoti tai,kas geriausia,tiesiog būtina, nes taip kuriamos ypatingos akimirkos ir šilti bei kupini gerų emocijų prisiminimai. Ir tai - ne deklaracija, o nuoširdus patarimas. 

„Būtent todėl vos grįžęs iš Melburno ir dar nespėjęs gerai adaptuotis prie mūsų laiko juostos, visus savo draugus ir bičiulius sukviečiau į „Courtyard by Marriott“ viešbutį. Jei atvirai, norėjau prieš šventes visus pamatyti ir pasisveikinti. Be to, šios šiuolaikinio dizaino erdvės puikiai pritaikytos ne tik tokiems susitikimams, ypatingiems renginiams, meno kūrinių pristatymams, bet ir visapusiškam svečių komfortui, todėl džiaugiuosi, kad galėjau visus čia pakviesti ir pasiūlyti pasivaišinti ypatingu, specialiai šiam vakarui sukurtu, restorano „Solt Dining“ šefo Javgenij Volkov kurtu desertu ir putojančio gėrimo taure”, - sakė Ž. Grigaitis. 

Dekoruojant įrankius, buvo derinamos dvi technikos – tai pačio polimerinio molio savybės, derinamos kartu su parinktais akmenėliais inkrustuotais į lipdinį. Pasak menininkės, įgyvendinusios Ž. Grigaičio idėją, visi įrankiai dekoruoti polimeriniu moliu ir yra tvirti, atsparūs smūgiams ir svarbiausia - saugūs sveikatai. „Naudojome tik kokybišką, originalų vokiečių firmos Stadlerfimo polimerinį molį, kuris dėl savo puikių savybių ir spalvų spektro plačiai naudojamas meno ir rankdarbių gamybai. O svarbiausia, kad naujausi JAV Duke‘o universiteto tyrimai patvirtino, kad medžiaga yra netoksiška, net jei nuryjama. Mano, kaip kūrėjos moto ir vizija įsikūnija personalizuotoje kūryboje, stengiantis pagal žmogaus charakterį, pomėgius, identitetą sukurti jam asmeninį gaminį”, - sakė L. Butkevičė.

 

Karšti pasiūlymai