Balsingoji Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė palieka Kauną ir išsikelia toli - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-08-07 16:56 Asmeninio archyvo nuotr.

Balsingoji Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė palieka Kauną ir išsikelia toli

Permainos šių metų Lietuvos atstovės "Eurovizijoje" Ievos Zasimauskaitės-Kiltinavičienės gyvenime. Talentingoji atlikėja su vyru palieka Kauną, kur užaugo ir gyveno iki šiol. Pora keliasi į pajūrį.
 

"Dėl Mariaus (Ievos vyras Marius Kiltinavičius yra krepšinio treneris - aut.past.) darbų keliamės į Palangą. Bet aš gyvensiu visur, nes toks mano darbas", - portalui MIESTE.lt antradienio popietę sakė Ieva.

Žinoma dainininkė neslėpė, kad džiaugiasi naujais gyvenimo vingiais: "Žiemą Palangoje man patinka, nes nėra žmonių."

Problemos dėl būsimų dažnų kelionių į didžiuosius Lietuvos miestus I.Zasimauskaitė-Kiltinavičienė nemato, kadangi pati turi vairuotojo pažymėjimą ir gali keliauti tiek mašina, tiek viešuoju transportu.Šiuo metu atlikėja ruošiasi muzikinei premjerai, kur kartu su Justinu Jaručiu atliks pagrindinius vaidmenis. "Miuziklo repeticijos vyksta Vilniuje, o mano solinių koncertų - Kaune. Taigi dabar gyvensiu tarp Palangos, Vilniaus ir Kauno", - atskleidė šių metų Lietuvos muzikiniu pasididžiavimu laikoma dainininkė.

Beje, šiuo metu butas, kuriame gyveno Ieva ir Marius, laukia naujų nuomininkų. "Vienas vaikinas šiandien atvyksta apžiūrėti, gal išsinuomos", - kalbėjo Ieva.

 

Karšti pasiūlymai