Agnė Petravičienė priėmė sprendimą po turtuolio piršlybų: laukia mersedeso - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-08 13:25

Agnė Petravičienė priėmė sprendimą po turtuolio piršlybų: laukia mersedeso

Prieš kelias savaites pramogų pasaulyje garsiai nuskambėjo intriga. Atlikėjai Agnei Petravičienei pasipiršo paslaptingas turtuolis ir davė kelias savaites laiko priimti sprendimui. Savo verdiktą draugui Agnė turėjo pasakyti lapkričio 7-ąją, per savo gimtadienį. Vakar įvyko lemtingas atlikėjos susitikimas su pasipiršusiu vyru. Apie jį A.Petravičienė papasakojo portalui MIESTE.lt.

Nors ir bijodama sudaužyti draugui širdį, tačiau Agnė pasipiršusiam vyrui davė neigiamą atsakymą. "Visų pirma, mano širdis vis dar užimta. Tai yra pagrindinė priežastis. Antroji, kur kas gilesnė. Kad ir koks bebūtų puikus, nuostabus tas vyras, bet atsiradęs mano gyvenime tada, kai jau tapau žinoma, jis greičiausiai tenori mane turėti kaip trofėjų. Kaip įrodymą sau ir kitiems, kad jis sėkmingas vyras", - savo negiamą sprendimą komentavo Agnė.

A.Petravičienė pabrėžė, jog nelaiko savęs milžiniška žvaigžde, bet neginčija, kad yra žinoma. "O žinomumas turi vieną didelį minusą.


Agnė parodė sužadėtuvių žiedelį (Asmeninio archyvo nuotr.)

"Tu niekad negali žinoti, dėl kokių priežasčių žmonės nori būti šalia tavęs, ar tai tikra, ar tai savotiškas išskaičiavimas. Aš nenoriu, kad manim galimai pasinaudotų", - pasakojo atlikėja ir pridūrė, kad skubotas noras ją vesti nera "meilės įrodymas."

"Nesijaučiu tokia naivi „poetė“, jog turėdama du buvusiųjų santuokų liudijimus, du – ištuokų, nesuvokčiau, kad santuokų jau - gana. Man 2 kartus teko skirtis... Viena išlaikiau labai daug sunkių gyvenimo momentų. Manau, jog iš esmės man pavyko atsitiesti ir vėl tvirtai atsistoti kojomis ant žemės, kuri buvo išmušta iš po jų. Todėl manau, kad kaip sakoma, kuris man skirtas iš tikrųjų bus – tas nei sudegs, nei supus", - vaizdingai kalbėjo A.Petravičienė.

Pokalbio pabaigoje Agnė pridūrė: "Aš 5 metai vis dar atkakliai stoviu vienoje ir toje pačioje stotelėje, į jokį autobusą lipti per tiek LAIKO noro dar neatsirado. Galbūt privažiuos mersedesas."