Pavyzdinė Tarasovų šeima: į sportą - drauge - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-15 14:32 Asmeninio archyvo nuotr.

Pavyzdinė Tarasovų šeima: į sportą - drauge

Antradienį savo Facebook paskyroje Vilius Tarasovas pasidalijo nuotrauka iš sporto salės. Joje matoma, jog sportu užsiima ne tik  Vilius ir jo žmona Violeta , bet ir jų dukra Gabrielė. Mūsų portalui dainininkas davė trumpą interviu.

Kaip kilo idėja sportuoti visiems kartu?

Savaime, nes dukrai atostogos. Vietoj to, kad ji ryte namie prie kompiuterio sedėtų kol mes sportuojam, nusprendėm tai daryti kartu. Užsiimame sportu dabar, kaip ir per pavasario atostogas ar pernai vasarą. Tiesiog norime, kad pasportuotų ir pajudėtų. Būtų sveika, turėtų raumenukų ir energijos.

Ar teko dukrą versti užsiimti sportu?

Ne, ji pati nori. Jai smagu. Juk nedarome jokių sunkių treniruočių. Pakilnoja lengvučius svarmenis, su šokdyne pašokinėja, dviratį pamina, ant bėgimo takelio eina, slidėm čiuožia. Ji daugiau kardio pratimus daro. Šiandien su manim daugiau pratimų nugarai ir presui darė. Dirbam kuo puikiausiai. Bendram judesyje paprakaituoja, sušyla. Sveika juk.

Vienu konkrečiu sportu užsiimate?

Lankomės fitneso (kūno rengybos) sporto klube, kuriame galima surasti įvairios veiklos. Mes visi kartu darom kardio pratimus. Dukra turbūt daugiausiai jų atlieka. Padirbam kartu kokį pusvalandį ir pats einu svarmenų kilnoti, o dukra tiesiog vaikiškai sportuoja. Tai nėra kažkoks profesionalus sportas. Bendras kūno tonusui palaikyti.

Geru oru sportuojate lauke?

Taip. Vedžiojam šunį, sportuojame rytais. Nuo oro nepriklauso. Ryte sportuojam, o po pietų einame prie jūros, važinėjamės dviračiais, vedžiojame šunį. Taip pat einame į parkus pasivaikščioti.