Po MEL B skyrybų košmaro iš garsenybės nieko nebeliko - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-12 11:11 VIDA PRESS nuotr.

Po MEL B skyrybų košmaro iš garsenybės nieko nebeliko

Nepaisant išvaistytų turtų, apie kurios skelbė užsienio žiniasklaida, MEL B buvo įsakyta sumokėti nemažą sumą savo buvusiam vyrui. MEL B turėjo sumokėti savo buvusiam sutuoktiniui Stephen Belafonte kasmėnesinius 40 000 JAV dolerių kaip sutuoktinio pašalpą. Pasak TMZ, "The Spice Girls" žvaigždei buvo liepta sumokėti vienkartinį 140 000 JAV dolerių mokestį, jog padengtų Belafonte mokesčius. Po šio košmaro MEL B smarkiai sulyso.


VIDA PRESS nuotr.

Teigiama, jog Belafonte išmoka buvo paskirta teisėjo, jog šis galėtų susimokėti už maistą, telefono sąskaitas ir namo išlaikymą iki to laiko, kai pora visiškai išsiskirs.

Šios žinios pasigirdo po to, kai teismas sužinojo, kad Mel iššvaistė savo multi-milijoninius turtus uždirbtus būnant "The Spice Girls" nare ir kai jos karčios skyrybos pasiekė teisminį procesą.

Dainininkė susitiko Stephen Belafonte, kuris jos teigimu ją metų metus kankino tiek fiziškai, tiek psichologiškai, Los Andželo teisme.

Abu poroje turėjo neišspręstų finansinių problemų, skolų, po to, kai priėmė neapdairius gyvenimo sprendimus, tai buvo pranešta Los Andželo Aukštesniajam teismui.

Mel pasirūpino laikinu suvaržymo orderiu, kuriuo buvusiam jos vyrui draudžiama prie jos artintis, kadangi jos teigimu, Belfaonte‘ės dėka pastojo jų auklė, taip pat ji teigia, jog jo užgauliojimai buvo tokie baisūs, kad nebeiškentusi, ji bandė perdozuoti. Belafonte atmeta visus kaltinimus. Taip pat žvaizgždė, kuri kovo 20 pateikė skyrybų prašymą, teigė, kad Belafonte privertė ją iškęsti „daugybinius sumušimus“ ir grasino išleisti sekso juostą.