„Husarui“ Tomui – skaudi operacija, tačiau jis pasiryžo beprotiškam dalykui - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-10 10:05 Asmeninio archyvo nuotr.

„Husarui“ Tomui – skaudi operacija, tačiau jis pasiryžo beprotiškam dalykui

Naujieji metai populiarios vaikinų grupės „Husarui“ įkūrėjui ir nariui Tomui Sinkevičiui prasidėjo ne itin smagiai. 35-erių vyrui buvo atlikta operacija. Tačiau aktyvumu spinduliuojantis atlikėjas jau netrukus žada vėl dainuoti scenoje, nes nenori nuvilti gerbėjų.

„Ši operacija man buvo būtina. Nes koncertų, kurių per savaitę turime 5-10, metu dingdavo klausa ir aš nieko negirdėdavau. Dėl laikinų klausos sutrikimų buvo kalta mano nosis. Jai ir reikėjo skubios operacijos. Tačiau noriu nuraminti mūsų gerbėjus. Šį savaitgalį suplanuoti koncertai, į kuriuos jau visi bilietai išparduoti, tikrai įvyks. Aš tiesiai iš ligoninės lipsiu ant scenos“, - kalbėjo T.Sinkevičius.

Vyras tikisi, kad atlaisvinus nosies kanalus, bus lengviau dainuoti. Tai tik „gyvai“ koncetuojantiems „Husarams“ itin aktualu.

Pati operacija vyko pirmadienį Vilniaus Santariškių klinikose, operavo gerai televizijos žiūrovams pažįstamas gydytojas Darius Rauba. Tomas yra dėkingas daktarui už sėkmingai atliktą operaciją, taip pat ligoninės personalui už rūpestį.

Tomas, vos atsigavęs po operacijos, pasakojo, kad prieš gulantis ant operacinės stalo, neturėjo kada jaudintis.

„Jaudulys buvo, tik nebuvo kada jaudintis. Į ligoninę atvykau pirmadienį anksti ryte, o sekmadienį turėjome tris koncertus, tad grįžome vėlai. Praktiškai nuo scenos patekau tiesiai į ligoninę. O po operacijos vėl grįšiu tiesiai į sceną“, - šyptelėjo optimistiškai nusiteikęs dainininkas.

Vyras pasakojo, kad tiek praėjusį savaitgalį, tiek praėjusiais metais jautėsi prastai. „Sloga ir nosies užgulimais vargindavo nuolatos, o pastaruoju metu užguldavo net ir ausis. Dabar, po operacijos, nosis dar pilnai užkišta, tad sunku pasakyti, kaip bus toliau, bet gydytojai nuteikė optimistiškai. Operacija pavyko puikiai, be jokių komplikacijų, todėl nors ir nepilna jėga, bet šeštadienį jau būsiu scenoje“, - džiaugsmo neslėpė šiuo metu ligoninėje vis dar gulintis grupės „Husarai“ įkūrėjas.

Vyrukas juokavo, kad gydytojai labai gerus preparatus jo narkozei naudojo, mat vos atsibudęs jautėsi itin žvaliai. „Šiaip esu bailys. Tiek prieš koncertus, tiek prieš bet kokį svarbesnį gyvenime įvykį ne vieną „Tėve Mūsų“ sukalbu“, - prisipažino atlikėjas.