Kaip dabar atrodo mergytė, kartu su Marijonu Mikutavičiumi dainavusi „Aš Širdyje Labai Myliu Savo Mamą“? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-19 16:40 Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip dabar atrodo mergytė, kartu su Marijonu Mikutavičiumi dainavusi „Aš Širdyje Labai Myliu Savo Mamą“?

Beveik dešimt metų praėjo nuo tos dienos, kuomet pirmą sykį nuskambėjo Marijono Mikutavičiaus ir mažos mergytės, Karolinos Nevoinos, duetas „Aš Širdyje Labai Myliu Savo Mamą“.

Tai viena gražiausių dainų, skirtų brangiausiam žmogui, kuri išsyk rado kelią į klausytojų širdis ir tebėra populiari iki šiol. Visiems smalsu, kokiu žmogumi užaugo ir ar tebesieja savo gyvenimą su muzika ši mažoji mergaitė? Pasirodo, šiuo metu ji gyvena Anglijoje, nes studijuoja... muzikos verslo specialybę.   „Iš Lietuvos išvažiavau būdama septyniolikos metų užbaigti vienuoliktą ir dvyliktą klases, labiau susikoncentravus į muziką. Mokiausi klasikinės muzikos teorijos bei atlikimo, muzikos technologijų bei verslo pagrindų.

Būdama ten supratau, jog žinau labai daug iš atlikėjo pusės, o mokydamasi verslo pagrindų labai šia sfera susidomėjau. Galbūt  todėl, pasirenkant bakalauro studijas, nusprendžiau mokytis “Muzikos verslo” specialybę. Negaliu pasakyti, jog esu maksimalistė, tačiau noriu save išbandyti visapusiškai muzikos industrijoje - kaip muzikantę, atlikėją, kompozitorę bei prodiuserę ir muzikos vadybininkę. Niekada nežinai, kur save atrasi geriausiai: šiuo metu man lygiai tiek pat įdomu muzikos verslo subtilybės kaip ir pats dainavimas“, - pasakoja Karolina Nevoina. 

Paklausta, kaip jai, tuomet dar dešimtmetei, sekėsi dainuoti kartu su visų mylimu ir itin populiariu Marijonu Mikutavičiumi, Karolina atskleidė keletą smagių jų bendravimo detalių:  „Marijonas visą laiką buvo labai malonus ir draugiškas, visada mane bandydavo prajuokinti ir, jeigu matydavo, jog jaudinuosi prieš pasirodymą, nuramindavo. Repeticijų metu labai dažnai juokingai šokdavome pagal dainą ir prodiuseriai bijojo, jog ir gyvo pasirodymo metu galime taip padaryt. Bet būdama dešimties metų ir dainuodama didžiausiose Lietuvos scenose per tiesioginę transliaciją ir prieš tūkstantines minias, tikrai pamiršdavau visus išdykavimus repeticijų metu. Man kartais atrodė, jog Marijonui net būdavo gaila, kad taip ir neparodėme mūsų repeticijų šokio gyvai“, - juokiasi Karolina, kurią muzika ir scena lydi iki šiol.

Mergina dabar ne tik dainuoja, bet ir pati pradėjo kurti eiles savo atliekamoms dainoms. Kokį muzikinį stilių ji pamėgo?    „Manau, mano muzikinė kryptis: ritmenbliuzas ir šio žanro atšakos - soul, funk su džiazo elementais. Tikiu, kad reikia kurti tai, kas eina iš tavo širdies: o jei tiki savo muzika, manau ir  žmonės ją išgirs. Taip norisi, kad klausytojai atrastų mano kurtose dainose savo išgyventus jausmus, galėtų kartu džiaugtis, verkti, o klausydamiesi jų nukeliautų į savo ramybės būseną. Atidaviau šioms dainoms visą save ir kiekvienoje jų galima išgirsti skirtingas mano puses. O jau kuri mano pusė klausytojui patiks labiausiai - tą paliksiu jo rankose“, - mintimis dalinosi Karolina.  

Karolinos Nevoinos atliekamų kūrinių galite pasiklausyti čia: