Iš „X faktoriaus" iškritęs Alen Chicco: "Praradau pinigų" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-06 14:22 Laidos kūrėjų nuotr.

Iš „X faktoriaus" iškritęs Alen Chicco: "Praradau pinigų"

„X faktoriuje“ išgarsėjęs Tomas Alenčikas – Alen Chicco praėjusį sekmadienį paliko projektą. Kone iki pat finalo nuėjęs 25–erių vaikinas, tapęs šio „X faktoriaus“ sezono sensacija, MIESTE.lt sakė, jog vis dar negali atsidžiaugti užplūdusiomis emocijomis. Tačiau pabrėžė, jog po pasitraukimo iš šou, jį dar tikrai išvysime didžiosiose scenose.

„Emocijos be galo geros. Dar nė akimirkai nebuvau nuliūdęs ir net pats nežinau kodėl, - juokėsi vaikinas. – Nepraradau nieko, apart pinigų“. Įspūdingais apdarais garsėjantis atlikėjas taip pat pabrėžė, jog į šį projektą ėjo su tikslu laimėti, tačiau ilgainiui suprato, jog tai nebuvo šimtu procentų jam tinkantis muzikinis šou.

Pasak Tomo, „svarbiau kūrybinis darbas, o „X faktoriuje“ reikėjo dirbti komandinį darbą“. „Gavau daug praktikos apskritai. Projekto metu supratau, kad nebūtinai turiu eiti iki galo, nors ir viską dariau vardan to tikslo. Tačiau dėl visko labai džiaugiuosi. Juk padariau, ką norėjau!” – sakė ekstrevagantiškasis atlikėjas.

Laidos kūrėjų nuotr.

Ne paslaptis, jog akį traukiantis vaikinas sulaukia didelio susidomėjimo ir gauna begales gerbėjų laškų. Alen Chicco patvirtino: jis gauna daug laiškų, o į žinutes atsako visiems.  

Paklaustas, ar jį dar išvysime didžiosiose scenose, atlikėjas teigė, jog tai tikrai ne muzikinio kelio pabaiga. „Išvysite finale kartu su Juste Arlauskaite-Jazzu. Ties „X faktoriaus“ scena tikrai nesustosiu, darysiu savo dalykus ir žmonės mane dar išvys“, - šypsojosi vaikinas.

Muzinikio projekto „X faktorius“ SUPERFINALAS - šį sekmadienį 19:30.