Į Lietuvą po 2 metų grįžo Deimantutė Gražuoliukė: vyrai dėl jos eina iš proto - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-08 13:00 Asmeninio archyvo nuotr.

Į Lietuvą po 2 metų grįžo Deimantutė Gražuoliukė: vyrai dėl jos eina iš proto

Skandalingoji šokėja, modelis, TV laidų dalyvė Deimantutė Gražuoliukė kilusi iš Panevėžio. Ir nors jau ne vienerius metus gyvena Vokietijoje,  tačiau Lietuvoje ji puikiai žinoma. Tuo įsitikino vos išėjusi į viešumą gimtajame mieste. Atviras interviu apie dabartinę veiklą, asmeninį gyvenimą su pačia Deimantute - specialiai MIESTE.lt skaitytojams.

Kaip sekas grįžus į Lietuvą? Ką veiki gimtajame Panevėžyje ir kiek laiko čia būsi?

Sekasi man puikiai. Grįžusi dabar esu į Panevėžį iš Vokietijos, lankau savo šeimą ir draugus. Labai visų pasiilgau. Planuoju pabūti apie dvi savaites, bet jei nusibos, aišku, išvyksiu anksčiau.

Pastaruoju metu nebuvo girdėti naujienų apie Tave. Ar tai reiškia, kad dabar ramesnis tarpsnis Tavo gyvenime?

Mano gyvenimas buvo ir yra ramus. Tik kartais likimas mėgdavo mane išbandyti ir pažiūrėti, ar išlaikysiu kantrybę ir jėgas. Bet juk mes visi turime tokių etapų gyvenime. Reikia vis atsistoti ir toliau eiti savo kelią, kovoti už tai, ko labiausiai nori gyvenime.

Šiuo metu mūsų šalyje jau daugelis Tave žino, atpažįsta. Kaip reaguoja lietuviai, ypač Panevėžyje?

Tikrai daug žmonių mane dabar atpažįsta gatvėse. Pamatę mane lietuviai kartais paprašo nusifotografuoti, duoda komplimentus. Iš vyrų dažnai sulaukiu nuoširdžios šypsenos. Praeinant sumirksi akele, pasisveikina mandagiai, net ir mano numerio paklausia kartais. Kalbant apie neigiamą dėmesį, kol kas dar niekas neprisikabino prie manęs. Manau, kad gal ir bijo kai kurie, nes žino, jog geriau sum animi neprasidėti.

Kuo dabar užsiimi Vokietijoje? Ar ir toliau dirbi šokėja ar grožio srityje?

Vis dar dirbu modeliu, šokėja ir plaukų bei makiažo meistre. Dievinu  savo darbus, dirbu su šypsena ir malonumu. Žinoma, kartais dėl intensyvios veiklos patiriu daug streso, mažai miegu. Bet kas nori gyventi gerai bei prabangiai, mėgautis gyvenimu - tiems reikia daug plušti.

Ar norėtum grįžti gyventi atgal į Lietuvą?

Nenorėčiau. Man čia greitai nusibosta, nes nėra užsiėmimų. Lietuva juk nedidelė, daug ko nenuveiksi. Draugų čia taip pat nebeturiu, like tik pažįstami. O Vokietijoje turiu saov namus, darbą, draugų ratą. Tai mane labai džiugina. Čia turiu daug veiklos, užsiėmimų. Kai turiu laisvo laiko, su draugais keliaujame po Vokietiją, kartais net iš šalies išskrendame toliau.

Ką esi suplanavusi nuveikti Lietuvoje?

Kol būsiu Lietuvoje, planuoju aplankyti Kauną bei Vilnių.  Su šeima ir bičiuliais kažką nuveikti. Be to, yra reikalų, kuriuos turiu susitvarkyti. Darbų sąrašas ilgas.

Tiesa, Lietuvoje visada daug laiko skiriu apsiprekinimui. Tėvynėje kaip išprotėjusi perku visokių grožio produktų tiek plaukams, tiek kūnui. Taip pat nepamirštu dovanų savo draugams Vokietijoje. Iš Lietuvos kas kartą namo grįžtu su tuščia pinigine (juokiasi).

Kaip namiškiai ir draugai reagavo, kai grįžai namo?

Namiškiai buvo pasiilgę manęs beprotiškai. Grįžus po ilgos kelionės, kalbėjomės iki nakties. Nebuvau Lietuvoje 2 metus, todėl buvo daug apie ką pakalbėti. Pažįstami irgi kaip išprotėję man skambina ir rašo, klausdami kada pagaliau susitiksime.

Kaip sekasi asmeniniame gyvenime? Ar šiuo metu turi mylimąjį?

Asmeniniame gyvenime viskas gerai, neturiu kuo skųstis. Mylimojo, deja, šiuo metu neturiu. Esu šaltesnė, nes daug kartų  buvau įžeista vyrų. Dabar bijau kažką įsileisti į savo gyenimą. Šiais laikais, deja, daugelis vyrų mėgsta tik trumpą laiką pažaisti su moterimi, ją įžeisti ir vėliau numesti į šoną kaip kokią šiukšlę. Jiems dėl mūsų yra per daug darbo kovoti, rodyti jausmus…

Nebepasitikiu žmonėmis. Nebėra tos tikros meilės, šilumos. Pati turiu labai didelę širdį ir atiduodavau ją tiems, kurie, kaip vėliau paaiškėdavo, buvo to neverti.

Bet nemeluosiu: trūksta man šilumos ir artumo. Bet jei Dievas dar neatsiuntė to vienintelio, reiškia dar ne laikas. Visi ankstesni santykiai buvo tam, kad tapčiau stipresnė. Tokia dabar ir jaučiuosi.