N. Baskovas pradėjo savo koncertinį turą po Lietuvą: kainavo 2 mln. eurų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-11-05 10:44 Organizatorių nuotr.

N. Baskovas pradėjo savo koncertinį turą po Lietuvą: kainavo 2 mln. eurų

Sekmadienį Klaipėdoje savo koncertinį turą po Lietuvą pradėjo Nikolajus Baskovas. Čia jis pristatė savo teatralizuotą šou programą „Žaidimas“, kainavusią daugiau nei 2 mln. eurų. Kaip minėjo pats atlikėjas, ši koncertinė programa mūsų šalyje daugiau rodoma nebebus. Lietuvos gyventojai paskutinę galimybę išvysti Nikolajaus Baskovo šou „Žaidimas“ turi lapkričio 6–9 dienomis Kaune, Panevėžyje, Vilniuje ir Šiauliuose. 

„Aš dievinu koncertuoti Baltijos šalyse. Kiekviename koncerte juntu tą nepakartojamą energetiką, žmonių meilę. Nežinau, kaip būna per kitų atlikėjų pasirodymus, bet mano koncertuose Lietuvoje žmonės šoka, dainuoja, nevaržo savo emocijų, nuoširdžiai ploja, dovanoja gėles. Aš tai labai vertinu. Šis turas po Lietuvą man yra labai svarbus. Aš jį atidirbsiu 200 procentų, nes noriu, kad mano gerbėjai prisimintų šou „Žaidimas“ dar ilgai“, – prieš pasirodymą Klaipėdoje sakė N. Baskovas.  

Daugiau nei dvi valandas trukusiame koncerte N. Baskovas perkėlė žiūrovus į šešis skirtingus pasaulius. Tai – „Maskaradas“, „Paieška“, „Teatras“, „Imperija“, „Varjetė“ ir „Triumfas“. Kiekvieną dainą lydėjo įspūdingos dekoracijos, šokėjų ir akrobatų pasirodymai bei audringi žiūrovų plojimai. Pats atlikėjas scenoje įkūnijo Karalių Saulę, Kinijos ir Romos imperatorius, misterį Iksą, Getsbį. Toks pat platus buvo ir atliekamų dainų diapazonas – nuo populiariosios muzikos kūrinių iki operečių bei operų arijų. 

„Šou „Žaidimas“ Lietuvoje yra rodomas paskutinį kartą. Po to aš pradėsiu ruoštis savo 45 metų jubiliejui, kurį, tikiuosi, pasitiksiu su nauja programa. Iš vienos pusės treji metai atrodo tikrai daug, bet iš kitos pusės dabartinį ir kol kas svarbiausią savo gyvenime šou „Žaidimas“ sukurti man užtruko septynerius metus: nuo idėjos iki rezultato, kurį jūs matote scenoje. Labai juo didžiuojuosi ir kviečiu visus savo gerbėjus Lietuvoje aplankyti mano koncertus bei kartu su manimi paskutinį kartą pasinerti į „Žaidimą“, – sakė N. Baskovas. 

N. Baskovo programa „Žaidimas“ bus pristatyta lapkričio 6 d. Kaune, lapkričio 7 d. Panevėžyje, lapkričio 8 d. Vilniuje. Turą po Lietuvą užbaigs pasirodymas Šiauliuose lapkričio 9 d.