Soliaris savo gerbėjus nustebino tropinės marimbos prieskoniais - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-11-14 13:33

Soliaris savo gerbėjus nustebino tropinės marimbos prieskoniais

Pastaruoju metu į koncertinę veiklą sugrįžęs atlikėjas Soliaris savo gerbėjų nesiliauja stebinti originaliais muzikiniais sprendimais. Prieš mėnesį Soliaris kartu su atlikėju, prodiuseriu Raiga visuomenei pristatė dvejus metus kurtą dainą “Without you”. Dabar pasaulį išvydo šios dainos remiksas, kurį atlikėjas sukūrė kartu su Driule XL.

Kurdamas šios dainos remiksą Driulė XL atsispyrė nuo originalios versijos vokalinės partijos, o muzikinėje partijoje dominuoja tropinės marinambos, Centrinėje Amerikoje įprasto mušamųjų instrumentų, skambesys “Tropinės marimbos muzika klausytojams sukuria svajingą aplinką. Tikiuosi, kad tokia, naujo skambesio daina, patiks tiek mano, tiek Soliario gerbėjams” – sakė Driulė XL.

Pats Soliaris teigė, kad su Raiga prieš mėnesį į viešumą paleista nauja daina „Without you“ yra kokybiškiausias ir profesionaliausias kūrinys jo karjeroje, tačiau jis taip pat tiki ir šios dainos remikso sėkme. „Kai Driulė XL pristatė šios dainos remikso idėją, buvau maloniai nustebintas. Tokio stiliaus muzikos kūrinių Lietuvoje yra labai mažai, todėl nusprendėme pabandyti ir taip gimė nauja dainos versija”, – apie remikso pasirodymo aplinkybes atviravo Soliaris.

 

 

 

Karšti pasiūlymai