Amerikos turtuolis Aaronas Perezas smarkiai sulyso ir parodė raumenis (pikantiška nuotrauka teksto viduje) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-16 15:10 Asmeninio archyvo nuotr.

Amerikos turtuolis Aaronas Perezas smarkiai sulyso ir parodė raumenis (pikantiška nuotrauka teksto viduje)

Drąsus ir komunikabilus verslininkas Aaronas Perezas, kuriam dabar 28-eri, visuomet buvo aktyvus socialiniuose tinkluose. O neseniai jaunasis turtuolis paviešino nuotrauką, kurioje jis pozuoja Adomo kostiumu. Su šia fotografija jis norėjo parodyti savo sunkaus darbo sporto salėje rezultatus ir užkrėsti kitus.

„Sportas – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Nesvarbu, ar keliauju verslo reikalais, ar poilsiauju – vis tiek randu laiko pasportuoti. Pastaruoju metu tai darau ypač kruopščiai. Į sporto salę einu 5 arba 6 kartus per savaitę ir sportuoju 1 arba 2 valandas”, - pasakoja Aaronas.

Kad visus pratimus atliktų taisyklingai, A.Perezas tris kartus per savaitę samdo asmeninį trenerį. Kaip sako pats pašnekovas, labai svarbu, kad pratimai sporto salėje būtų atliekami taisyklingai.

„Sau esu pasakęs, jog nesvarbu koks užimtas būčiau, privalau rasti laiko nueiti į sporto salę. Mano sveikata – svarbiau už viską“, - įsitikinęs neseniai su lietuvaite susižadėjęs amerikietis.

Aaronas neslepia, kad rytais jam sunku keltis, todėl dažniausiai į sporto salę eina vakarais, kartais tam randa laiko ir dienos metu.

Pastaruoju metu dar dažniau sporto salėje pradėjęs lankytis verslininkas džiaugiasi ir pakitusiomis kūno linijomis. Per 4 mėnesius vyras atsikratė 11 kilogramų. 186 centimetrų ūgio A.Perezas šiuo metu sveria 87 kilogramus.

„Per tuos 4 mėnesius labai intensyviai sportavau, laikiausi mitybos plano ir džiaugiuosi, kad atsikračiau bereikalingo svorio, sutvirtėjau, užsiauginau raumenų. Jaučiuosi fantastiškai”, - šyptelėjo pažinčių svetainę DestinationGirls.com valdantis Aaronas.

Turtuolis neslepia, kad pasiekti norimo rezultato padėjo ne tik intensyvios treniruotės su asmeniniu treneriu, tačiau ir specialus mitybos planas. „Turiu asmeninį virėją, kuris man ruošia specialų maistą tik iš labai sveikų ir organiškų produktų“, - atvirauja amerikietis.

Vyras neseniai savo INSTAGRAM paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje įsiamžino be drabužių. Asmenukėje matosi pagražėjęs A.Perezo kūnas. Paklaustas, kodėl ryžosi tokiai atvirai nuotraukai, A.Perezas neslėpė nuostabos dėl kilusio erzelio.

„Norėjau parodyti savo progresą ir motyvuoti kitus. Žinote, kasdien tiek daug merginų socialiniuose tinkluose viešina seksualias nuotraukas ir niekas nieko joms nesako – tik grožisi. Bet kai aš pasidalijau tokia nuotrauka, kilo skandalas“, - stebėjosi pašnekovas.

Vyras tikisi, kad jo pavyzdys užkrės ir kitus sportuoti bei siekti užsibrėžtų tikslų.  „Niekada nepasiduokite, darykite tai dėl savęs, o ne dėl kitų. Taip, atsikratyti antsvorio ir gyventi sveikai nėra lengva. Bus dienų, kai jausitės tingiai, nenorėsite eiti į sporto salę, bet tiesiog padarykite tai. Galiausiai, pasiekę užsibrėžtą tikslą, jausitės fantastiškai“, - pokalbį baigė A.Perezas.

Pikantišką Aarono nuotrauką galite pamatyti čia:
 

 

A post shared by Aaron Paul Perez (@aaronasperezas) on