"X Faktoriaus" ir "Lietuvos balso" pažiba Indrė pristato pirmą dainą: išgelbėjo neparduotas pianinas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-28 08:38 Kristinos Sam nuotr.

"X Faktoriaus" ir "Lietuvos balso" pažiba Indrė pristato pirmą dainą: išgelbėjo neparduotas pianinas

Indrė Juodeikienė scenoje ne naujokė. Ne viename televizijos projekte sužibėjusi atlikėja, dalyvavusi  5-ajame televizijos projekto „X Faktorius“ sezone bei pirmą kartą rengtame "Lietuvos balse", šiandien žengia tvirtą žingsnį savo karjeros kely ir pristato savo pačios kurtą dainą „I Know“.  

„Šiandien pristatydama dainą jaudinuosi  kaip niekada, nes šiandien aš pristatau ne kieno nors kito, bet savo kūrybą.  Su nekantrumu laukiau, kada galėsiu pasidalinti šia daina su klausytojais, išgirsti jų nuomonę, kuri man, ne tik kaip atlikėjai, bet ir autorei, yra labai svarbi. Ir štai - ši diena išaušo“, - šypteli atlikėja.

Indrė pripažįsta: „Kūryba man visada būdavo tabu. Niekada nekūriau, nes galvojau, kad tai ne man, aš to nesugebėsiu. Turbūt ne vienas atlikėjas yra ištaręs šiuos žodžius, bijodamas, kad nepasiseks, neįvertins, o gal tiesiog bijodamas pats savęs ir savo minčių.  Net neabejoju, kad būtent atsiradęs pasitikėjimas savimi, šiandien man leidžia pasidalinti pirmąja savo daina“. 

Ne tik pasitikėjimas, bet ir neatsiradęs pianino pirkėjas šiandien atlikėjai leidžia mėgautis pirmaisiais kūrybiniais vaisiais.

„Šiandien dainos neturėčiau, jei pianiną būčiau pardavusi“, – šypsosi Indrė. Istorija įdomi. Mergina planavo pianiną parduoti, jis jau gulėjo  kambario kampe ir laukė savo pirkėjo, kai vieną vakarą, išsitraukusi jį iš dėžės, pradėjo groti. „Atrodo pirštai patys pradėjo rinkti akordus. Man tereikėjo telefonu viską įsirašyti, kad neduok Dieve nepamirščiau. Turbūt tai buvo emocijų ir ilgainiui prisikaupusių idėjų mišinys. Džiaugiuosi, kad pirkėjas neatsirado, pianinas taip ir liko neparduotas, o aš galiu kurti ir mėgautis  kūrybiniu įkvėpimu.“ 

Naujuoju karjeros etapu besidžiaugianti atlikėja pripažįsta, kad viena visko nebūtų sugebėjusi padaryti.

„Prie dainos atsiradimo prisidėjo ir muzikos prodiuseris bei geras draugas Darius (visiems geriau žinomas kaip Dapa Deep). Jis padėjo „aprengti“ dainą skambesiu, kuris patiks ne tik įsimylėjėliams, bet ir šokių muzikos stilių mėgstantiems žmonėms.  Be jo ši daina neskambėtų taip, kaip ji skamba, tad jis tikrai vertas didžiausių pagyrų ir padėkų. Ir, žinoma, nuoširdus ačiū Kristinai Sam, kuri ne tik nuostabi fotografė, bet ir draugė, kurią gyvenimas man atsiuntė neveltui. Jos dėka pozuodama  prieš objektyvą galiu būti savimi. Kaip gera turėti draugų”, - sako I.Juodeikienė.

Šiomis dienomis be pianino nei dienos nepraleidžianti atlikėja užsimena, kad antroji jos daina greitai atsidurs įrašų studijoje: “Džiaugiuosi atsiradusiu įkvėpimu, nežinia kiek jis truks, tad nesinori švaistyti laiko veltui ir muzikos pagalba išpasakoti viską ką jaučiu.”

 

 

 

Karšti pasiūlymai