Kine debiutavęs J. Jankevičius: „Per filmą verkti nenorėjau, bet dabar noriu“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-04 14:22 Organizatorių nuotr.

Kine debiutavęs J. Jankevičius: „Per filmą verkti nenorėjau, bet dabar noriu“

Šį rytą žiniasklaidos atstovams pristatyta  ilgai laukta romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, kurioje kaip aktorius debiutavo humoristas ir TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Filmo spaudos konferencijoje netrūko juokų ir rimtų aktorių pamąstymų apie meilę.

Šį penktadienį kino teatrus pasieksianti romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ jau ilgą laiką socialiniuose tinkluose kelią didelį susidomėjimą ir nuomonių audrą. Trečiadienio rytą visas kortas atvertė į spaudos konferenciją atvykęs filmo režisierius Andrius Žiurauskas ir aktoriai Justinas Jankevičius, puseserės Elžbieta ir Emilija Latėnaitės, Dainius Kazlauskas bei Ainis Storpirštis.

Įvykus specialiai spaudai skirtai filmo peržiūrai žurnalistai galėjo užduoti klausimus kūrybinei komandai ir sulaukė išskirtinių atsakymų bei pikantiškų detalių.

Pasak režisieriaus A. Žiurausko, rezultatu jis liko patenkintas. „Esu laimingas, kad ta diena atėjo. Pusė metų darbo, kol tas dalykas įvyko. Jaučiu, kad balsas dreba. Esu dėkingas žmonėms, kurie sėdi šalia ir kuriuos galėsiu pasveikinti vakare“, - su jauduliu sakė režisierius.

„Šitas filmas buvo skirtas Justinui. Maniau, kad aplink jį turi būti tik patys geriausi profesionalai, kad jam reiks pagalbos. Bet tempti Justino už ausų nereikėjo, jis pats puikiai susitvarkė su užduotimi”, - komplimentų savo pagrindiniam aktoriui negailėjo A. Žiurauskas.

Kalbėdamas apie vaidmenį filme J. Jankevičius šią patirtį įvardijo kaip didelę garbę. „Tai, kad aš gavau progą suvaidinti su šiais žmonėmis yra fantastika. Aš per filmą verkti nenorėjau, bet dabar aš noriu verkti”, - sakė spaudos konferencijoje sakė J. Jankevičius.

Pagrindinio herojaus mylimosios Atėnės vaidmenį filme sukūrusi Elžbieta Latėnaitė taip pat negailėjo komplimentų kino naujokui: „Kai žinai, kad vaidinsi su neprofesionaliu aktoriumi, minčių kylą įvairių, tačiau Justinas buvo puikus partneris, galbūt kartais per kuklus. Labai džiaugiuosi vaidinusi šiame filme.“

Konferencijos metu filmo aktoriai lyg sutartinai gyrė filmo režisieriaus A. Žiurausko darbą  ir dėkojo jam už profesionalų darbą.

Šį vakarą filmą įvertinti turės galimybę ir į VIP premjerą atvyksiantys kviestiniai svečiai, tarp kurių bus ir gausybė pramogų pasaulio atstovų.

Penktadienį kino ekranus pasieksiantis prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino filmas pasakos apie paskutinį romantiką žemėje ir nelabai vykusį stand-up komiką Beną, kuris įsitikinęs, kad jie su Atėne – ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam... Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Kūrėjai žada, kad tai bus smagi romantinė komedija, kurios situacijose save atpažins kiekvienas nors kartą gyvenime beprotiškai įsimylėjęs žiūrovas.