Buvusi TV laidų vedėja J.Bitinaitė susirado užsienietį mylimąjį ir nuo jo pastojo - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-01 15:08 Laidos kūrėjų nuotr.

Buvusi TV laidų vedėja J.Bitinaitė susirado užsienietį mylimąjį ir nuo jo pastojo

Jūratė Bitinaitė – praeityje garsi aktorė ir televizijos laidų vedėja, o šiandien – dvasinio sąmoningumo stovyklas visame pasaulyje organizuojanti diplomuota saviugdos trenerė.

Šeštadienį 17.30 val. laidoje „Bus visko“  garsi moteris pasakos apie džiugias permainas savo gyvenime – sutiktą vyrą ir netrukus į pasaulį ateisiančią dukrytę.

38-erių moteris prisipažįsta, kad dažnai jausdavo spaudimą iš aplinkos, ne kartą ir pačią buvo aplankęs noras susilaukti vaikų, deja, vis nesusiklostydavo palankios aplinkybės. Kai beveik prieš metus ji skrido į Indiją, mažiausiai tikėjosi ten sutikti savo būsimą vyrą.

Indijoje Jūratė organizavo retritą – dvasinių potyrių stovyklą, į kurią susirenka žmonės iš viso pasaulio norėdami atitrūkti nuo savo kasdienių rūpesčių, tam, kad galėtų visą laiką skirti dvasinėms praktikoms ir atsiskyrę nuo įprastos aplinkos geriau pažintų save. Vesti paskaitų moteris pakvietė Mario Sanchezą Alvares‘ą – Meksikoje gimusį dvasinį mokytoją.

Jūratė pripažįsta, kad tai buvo abipusė meilė iš pirmo žvilgsnio. Kalbėdama su Mario, matydama jį kompiuterio ekrane, moteris jautėsi taip, tarsi būtų pažinojusi šį vyrą visą gyvenimą, ir su nekantrumu laukė dienos, kai galės jam pasakyti „labas“ gyvai.

„Ji manęs laukė prie oro uosto. Aš specialiai išėjau pro kitas duris, kad manęs nepastebėtų, priėjau iš nugaros, delnais uždengiau jai akis ir staiga, nieko nesakydamas, pabučiavau į skruostą. Ji šypsojosi, aš šypsojausi. Abu jautėmės taip, tarsi pažinotume vienas kitą labai seniai“, – pasakoja Mario.

Jūratė LNK laidoje „Bus visko“ sakys, kad šiandien jaučiasi labai laiminga ir subrendusi gyvenimo pokyčiams, tačiau vaikelio tėčiui Mario prisitaikyti bus kur kas sunkiau. Jis – ypatingų galių turintis dvasinis gydytojas, kuris visą gyvenimą keliauja po pasaulį atlikdamas savo misiją.

Per mėnesį Mario paprastai aplanko bent keturias skirtingas pasaulio valstybes, tačiau, įvykdęs ankstesnius įsipareigojimus, vyras ketina daugiau dėmesio skirti šeimai ir bandys dėliotis darbus taip, kad didelė dalis klientų atvyktų pas jį. Pirmaisiais metais naujai susikūrusi šeima gyvens tarp trijų kontinentų – po keturis mėnesius Europoje, Azijoje ir Amerikoje.

Tuo metu Jūratė šiandien mėgaujasi paskutinėmis vaikelio laukimo savaitėmis po Meksikos saule. Pradžioje ketinusi kurį laiką ramiai pagyventi Tenerifės saloje, po ilgų svarstymų ir paieškų, kurioje šalyje geriausia gimdyti, moteris pasirinko Meksiką. „Svarbiausia, kad viskas vyktų kuo sveikiau ir kuo natūraliau kūdikio atžvilgiu“, – sako garsi moteris.

Po mėnesio į pasaulį ateisianti dukrytė pakeitė visą garsios moters gyvenimą. Paklausta, ar niekada nesvajojusi apie baltą suknelę ir vyrą, laukiantį prie altoriaus, moteris atvira: „Daug kartų apie tai svajojau, tačiau likimas viską sudėlioja savaip, dabar jau akivaizdu, kad mano svarbiausioje gyvenimo dienoje būsime trise“.

Laidą „Bus visko“ žiūrėkite šeštadienį 17.30 val.