Stano dar kartą bando vesti savo mylimąją: visą situaciją detalizavo atvirame laiške - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-25 11:01

Stano dar kartą bando vesti savo mylimąją: visą situaciją detalizavo atvirame laiške

Daug apie savo asmeninį gyvenimą neatviraujanti prodiuseris ir atlikėjas Stanislovas Stavickis-Stano antradienio rytą daugelį nustebino atviru laišku feisbuke. Ten žinomas vyras atskleidė, kodėl dabar vėl, jau antrą kartą, bando vesti savo mylimąją Indrę.

"Prieš 10 metų mudu su Indre Stavickiene prisiekėme būti kartu amžinai, kol mirtis musų neišskirs. Tačiau giltinės su dalgiu nesulaukėm ir išsiskyrėme (oficialiai) jau po gerų poros metų. Atrodė, kad jau visam laikui. Tuo metu turėjome vieną vaiką - Ričardą. Šiandien pas mus jau trys vaikai Ričardas, Adomas ir Joana. Dabar Ričardas su Adomu mokykloje ir darželyje, o mes su Joana, su Indre ir su tais pačiais liudininkais kaip ir prieš dešimt metų (Tadas Bruzgulis ir Svetlana Stavickaja) einam į "zagsa". Labai tikimės kad mus vėl sutuoks. Taip, tai tėra formalumas, bet tas formalumas įrėmina dešimt neįtikėtinų metų su tokiais beprotiškais likimo vingiais ir išbandymais, kad atrodytų dviems žmonėms to ryškiai per daug. Bet, pala, nebe dviese, mes jau penkiese, atlaikysim dar trigubai tiek.
O aš asmeniškai supratau, kad per daug naivu manyti, jog mano gyvenimas tik mano rankose. Per daug nuostabių dalykų atsitinka gyvenime. Esu dėkingas", - savo atviroje žinutėje, kurios kalba netaisyta, feisbuke rašė S.Stavickis.

Stano ir jo mylimosios archyvinę nuotrauką galite pamatyti čia:
 

 

 

 

Karšti pasiūlymai