"Pantera" Monika Ostrenkova įsimylėjo ir pražydo - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-31 15:13

"Pantera" Monika Ostrenkova įsimylėjo ir pražydo

Sakoma, kad moterys atrodo itin dailiai, kai jų širdyse kunkuliuoja meilė, o pilve skraido drugeliai. Iš tiesų panašius jausmus dabar išgyvena merginų grupės "Panteros" narė, buvusi laidos "TV pagalba" narė Monika Ostrenkova.

"Taip, iš tiesų esu labai įsimylėjusi", - nė nemano slėpti įžymybė. Atlikėjos išrinktasis - tatuiruočių meistras Tomas Daubaras.

"Jei moteris atrodo nuostabiai, vadinasi jos vyras ją labai myli arba yra tiesiog itin geras. O jei mergina nuliųdusi, apsiašarojusi, tuomet reikėtų pagalvoti, ar šalia jos tinkamas draugas, ar jums pakeliui", - MIESTE.lt sakė Monika.

M.Ostrenkova patikino, kad jai meilė iš tiesų užaugino sparnus, tačiau ji nėra linkusi daug ir garsiai dėl to džiaugtis. "Kas liečia meilę, ten labiau mėgstu tylą. Tuos jausmus noriu pasilikti sau", - diplomatiškai privatumo prašė atlikėja ir TV įžymybė.

Monika kur kas atviriau pasakoja apie savo išvaizdos pokyčius. Pastaruoju metu ji reguliariai trumpina savo plaukus. Sako, kad taip ir patogiau, ir gražiau.
"Ir trumpinu plaukus, ir pakeičiau spalvą. Nors šiuo metu "ant bangos" priauginti plaukai, bet man kaip tik norisi trumpesnių. Matyt, dėl to, jog ilgą laiką buvau ilgaplaukė. Beje, pastebėjau, kad trumpų plaukų šukuosena jaunina, o per tokius karščius dar ir tikras išsigelbėjimas", - kalbėjo Monika.

2017-ųjų pabaigoje portalui MIESTE.lt Monika atviravo apie savo ką tik užmegztus santykius. Žavios merginos iš grupės "Panteros" širdį, kaip pati tada atskleidė, užkariavo vienas geriausių šalyje tatuiruočių meistrų Tomas Daubaras.

Vyras taip pat yra puikiai žinomas kūno rengybos (fitneso) pasaulyje. Jis yra parengęs ne vieną čempioną ir čempionę.

Monikos ir Tomo pažintis gana romantiška. Jiedu pirmą kartą išvydo vienas kitą sporto klube. Susitikus žvilgsniams, tiesiog pasisveikino ir tiek.

"Man buvo gana keistas jausmas. Tomui taip pat. Sporto klubas priklauso jo broliui Mariui, kuris dar ir mano treneris. Todėl Tomas iš karto nubėgo klausinėti apie mane savo brolio", - prisiminė Monika.

Tiesa, tiek atlikėja bei buvusi TV laidos vedėja, tiek T.Daubaras tuo metu buvo santykiuose, todėl apie jokias draugystes nebuvo galima net pagalvoti.

"Nors širdis kažką pajuto, protas buvo kitur. Praėjo metai... Tada Tomas pakomentavao mano nuotrauką feisbuke. Susibičiuliavome socialiniame tinkle. Pradėjome susirašinėti. Iš pradžių apie tatuiruotes, vėliau apie sportą, dar vėliau viskas tik rimtėjo. Nemoku apsakyti to jausmo, bet man atrodo, kad greitai vienas kitą pamilome", - prieš daugiau nei pusmetį MIESTE.lt džiaugėsi "Panteros" atlikėja Monika.

Žinoma moteris negailėjo komplimentų savo mylimajam. Sakė, kad visada jaučiasi išgirsta, suprasta, visuomet sulaukia patarimo. "Be to, Tomas labai mane skatina nesustoti, labai palaiko veikloje. Esu labai laiminga ir mylima. Jaučiamės taip, tarsi pagaliau atradome vienas kitą. Tiek Tomas manyje, tiek aš jame nieko nenorime keisti", - anksčiau kalbėjo M.Ostrenkova.

Įdomu tai, kad pora oficialiai pradėjo susitikinėti 2017 metų lapkritį. "Kuomet jauti, jog tai tavo žmogus, visai nereikia 5 metų, kad tuo įsitikintum. Beje, buvau kažkada ant lapuko susirašiusi, koks yra mano vyro idealas. Pasirodo, visus punktus su kaupu atitinka Tomas. O jau lepina mane... Jis labai dėmesingas, rūpestingas ir mokantis mylėti. O svarbiausia - ištikimas. Tai vyras iš didžiosios V. Žodžiu, įsimylėjau", - savo širdies draugą tuo metu liaupsino  buvusi "TV pagalbos" žvaigždė.

 

Karšti pasiūlymai