Šventiniame vakarėlyje žibėjo ne eglutė, o I. Norkutė: aktorės figūra kelia pavydą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-29 22:05 Arno Mažylio nuotr.

Šventiniame vakarėlyje žibėjo ne eglutė, o I. Norkutė: aktorės figūra kelia pavydą

Ketvirtadienio vakarą prodiuserių kompanija „Videometra" garsiausius televizijos veidus ir aktorius atšvęsti Kalėdas ir artėjančius Naujuosius metus sukvietė į siautulingą vakarėlį. Vakaro vinimi tapo jau netrukus TV3 eteryje pasirodysiančio komiško serialo „Bruto ir Neto" aktorių Jono Griciaus ir Šarūno Banevičiaus kartu su reperiu Vytautu Medinecku-Ironvytu įrašyta daina.

 

Tarp gausaus būrio susirinkusiųjų buvo galima pastebėti ne viename prodiuserių kompanijos „Videometra" kurtame seriale ir kituose projektuose vaidinančius aktorius: Ingą Norkutę-Žvinienę, Evaldą Jarą, Astą Baukutę, Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę, Vaidotą Martinaitį, Vaidą Lisikaitę, Robertą Lenartavičių, Dainių Jankauską, Justiną Žiogaitę-Butkienę ir Arną Butkų, Vytautą Anužį su žmona Velta, Daivą Rudokaitę, režisierių Ričardą Vitkaitį bei kitus.
 
Taip pat vakarėlyje dalyvavo TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė su vyru Andriumi Pranckevičiumi, TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas su žmona Kristina, Gediminas Juodeika, Vaida Skaisgirė, stilistas Joringis Šatas, reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas bei daugelis kitų.
 
Didžiausiu vakaro netikėtumu tapo sausio 9 d. TV3 eteryje startuosiančio komiško serialo „Bruto ir Neto" pagrindinių aktorių J. Griciaus ir Š. Banevičiaus kartu su žymiu reperiu V. Medinecku-Ironvytu įrašyta repo daina „Pramoga". Komiška daina susilaukė gausių aplodismentų ir juoko pliūpsnių.
 
Vakaro linksmybės vyko ką tik atidarytoje kulinarinėje studijoje „Čiop Čiop", kurios profesionalūs šefai susirinkusius svečius vaišino gardžiais ir gurmaniškais patiekalais. Renginyje netrūko smagių pramogų, linksmų žaidimų bei vyko gyvo garso koncertas.
 
Nuotraukas galite pamatyti apačioje esančioje mūsų galerijoje: