Dainininkė Marija: atvirai apie karjerą ir draugystę su "X Faktoriaus" nugalėtoja Igle - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-29 10:32 Asmeninio archyvo nuotr.

Dainininkė Marija: atvirai apie karjerą ir draugystę su "X Faktoriaus" nugalėtoja Igle

Muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjusi Marija Grabštaitė (23) neseniai pristatė pirmą solinę dainą ir būtent su ja nusprendė išbandyti laimę nacionalinėje „Eurovizijoje“. Tiesa, mergina ties tuo nesustoja ir, kaip pati sako, „visą save atiduoda muzikai, gerbėjams bei kūrybai“.

Neseniai pristatei pirmą solinį kūrinį „This Love“. Papasakok, kaip kilo mintis išleisti šį kūrinį ir kuo jis Tau ypatingas. Kodėl būtent su šia daina dalyvavai „Eurovizijoje“?

Tai pirma mano daina, tuo ji ir ypatinga. Man ji labai daug reiškia. Nata į natą, žodis į žodį jaučiu, lyg ji būtų kurta būtent man ar kurta mano pačios. Šia daina noriu pasakyti, kad visada yra išeitis, nėra padėties be išeities. Noriu perduoti klausytojams kuo daugiau šviesos, kad jie pasisemtų stiprybės ir motyvacijos, kurios kartais taip trūksta. Noriu įkvėpti visus. Džiaugiuosi, kad turiu didelį gerbėjų palaikymą, – tai mano varomoji jėga, didžiausia motyvacija judėti pirmyn!

Ar savo ateitį sieji tik su muzika? O gal turi kitų planų?

Muzika yra tai, kuo kvėpuoju kiekvieną dieną. Kaip žmogus be oro, taip ir aš negaliu be muzikos, su ja atsikeliu ir užmiegu... Greitai pristatysiu daugiau savo dainų, tad nekantrauju, jaudinuosi ir labai laukiu, kada jos išvys dienos šviesą. Matydama, kaip įkvepiu kitus, ir gaudama daug motyvuojančių žinučių kiekvieną dieną daug dirbu, kad nenuvilčiau gerbėjų. Šalia dainavimo yra mokslai, sportas, tačiau viskas eina kartu.

Socialiniuose tinkluose su Igle Bernotaityte (merginos susipažino „X Faktoriuje“ ir nuomojasi vieną butą – aut. past.) neslepiate simpatijų viena kitai ir dalijatės bendromis akimirkomis. Kaip tapote tokiomis geromis draugėmis? Ar galima teigti, kad jus suvedė „X Faktorius“?

Turbūt šito klausia kas antras žmogus... (Juokiasi.) Kaip galima tapti draugėmis konkuruojant? Pati nemaniau, kad taip būna, tačiau viskas įmanoma. Su Igle praleidžiame tikrai daug laiko, atradome tarpusavio ryšį. „X Faktorius“ buvo ta vieta, kurioje susipažinome. Mūsų lengva konkurencija labiau motyvuoja kurti, įgyvendinti idėjas. Stipriai viena kitą palaikome, didžiuojamės, stumiame į priekį. Žinau, kad ji visada bus šalia. Iglė dabar man yra kaip šeimos narys.

Socialiniuose tinkluose taip pat dalijiesi nuotraukomis iš sporto salės. Kodėl taip susidomėjai sportu? Gal tai Tavo aistra?

Sportas yra neatsiejama gyvenimo dalis. Sportuodama išsikraunu ir įsikraunu. Stengiuosi sportuoti mažiausiai tris kartus per savaitę. Sveikatai tai tikrai į naudą (šypsosi).

Kaip vertini seksualumą? Ar galėtum nusifotografuoti nuoga?

Negalėčiau. Manau, seksualumui nereikia nuogo kūno.

Kas šiuo metu Tau yra svarbiausia, į ką esi susitelkusi?

Šiuo metu esu susikoncentravusi į muziką, kūrybą, mokslus, šokį, sportą ir klausytojus. Esu laiminga turėdama šeimą, draugų ir gerbėjų, kurie taip stipriai palaiko. Tai suteikia pasitikėjimo ir skatina nesustoti. Labai daug dirbu, nėra tinginiadienių, viską planuoju, kad nešvaistyčiau laiko be reikalo. Noriu dalytis, noriu būti ta, iš kurios galima pasisemti idėjų, todėl kiekvieną dieną esu užimta, tobulėju, kad nenuvilčiau gerbėjų (šypsosi).

 

Karšti pasiūlymai