Deivydas Zvonkus ir Stano pristatė naują dainą apie Andrių Tapiną: "Dabar jau galiu ramiai numirti" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-11 10:45

Deivydas Zvonkus ir Stano pristatė naują dainą apie Andrių Tapiną: "Dabar jau galiu ramiai numirti"

Socialiniame tinkle „Facebook“ Deivydas Zvonkus pasidalijo nuotaikinga daina apie Andrių Tapiną. Dainoje, sukurtoje kartu su Stanislovu Stavickiu-Stano, Andrius Tapinas yra apibūdinamas kaip valdančiųjų siaubas, žmogus, kurio bijo Rusija. Dainoje dainuojama apie tai, kaip Andrius pratinasi tapti prezidentu ir dar daugiau linksmų dainos posmų apie šį garsų žmogų.

„Youtube“ kanalo „Žodžio Kirtis“ aprašyme apie dainą rašoma: „Štai ir sulaukėme Stano ir Zvonkaus antrojo šūvio. Taikinys - ir vėl rašytojas - grotažymių didvyris Andrius Tapinas. Tik alfa patinas vertas prezidento posto, taigi, pradedame rinkiminę kampaniją ir keliame A. Tapino kandidatūrą.“

Be to, yra pridėtas ir Deivydo Zvonkaus bei Stano komentaras apie tai, kas juos įkvėpė sukurti dainą: „Mus įkvėpė jo principingas nesitaikstymas su sovietinės nomenklatūros korupciniu paveldu. Tai neeilinis visuomenininkas, galintis iš savo "Facebook" paskyros užtrolinti Rusijos Federacijos Užsienio Reikalų Ministeriją. Apie tokius žmones gera dainuoti", - nuomone pasidalijo Stano ir Zvonkus.

Pats Andrius taip pat greitai sureagavo į dainą.