Erica Jennings pristatė zoologijos muziejuje filmuotą vaizdo klipą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2015-05-26 09:58 Marla Singer nuotr.

Erica Jennings pristatė zoologijos muziejuje filmuotą vaizdo klipą

Praeitą savaitę atlikėja Erica Jennings po ilgos pertraukos pristatė savo solinę kūrybą, o jau šiandien ji dalinasi vaizdo klipu naujausiam kūriniui „Old Friends“.

„Daina yra apie senus draugus, sėdinčius šalia, suprantančius vienas kitą vien iš žvilgsnio. Taigi klipą šiai dainai filmavome tarp gyvūnų, kurie dažnai atitinka žmonių, o ypač draugų, kuriuos gerai pažįsti, charakterius“, - pasakoja klipo režisierė Marla Singer.

Erica Jennings su Marla Singer dirba jau daugiau nei keturis metus. Jos viena kitą supranta iš pusės žodžio. Tiesa, Marla filmuoti ir režisuoti pradėjo visai neseniai. Jos bagaže - keli vaizdo klipai grupei „Skamp“. Žymiai daugiau Marla Singer yra fotografavusi Ericą įvairiausiems projektams. „Mes sutariame išties labai gerai ir matomės ne tik darbo reikalais“, - sako Erica.

Vaizdo klipas „Old Friends“ buvo filmuojamas Tado Ivanausko zoologijos muziejuje su vos kelių žmonių pagalba.

„Žinoma, vienos visko tikrai nebūtume padariusios. Mums padėjo keli talentingi žmonės: šviesų dailininkas Almantas Mickus, Mindaugas Bonanu dirbo ties postprodukcija, ypatingą suknelę, kurią dėviu klipe, sukūrė maestro Juozas Statkevičius“, - savo svajonių komanda džiaugiasi Erica Jennings.

Gurmaniškas electro pop - taip atlikėja įvardina savo solinę kūrybą. Tekstus ir melodijas savo būsimam albumui ji kūria pati.

Erica savo naujienas, kartu su senąja solinę kūryba, pirmą kartą pristatys birželio 11 d. Kalnų parko estradoje Vilniuje. Tądien ji apšildys pasaulinio garso atlikėją Roisin Murphy, geriausiai žinoma iš dueto „Moloko“ ir solinių hitų tokių kaip „Overpowered“, „You Know Me Better“ bei daugybės kitų.

Erica Jennings - Old Friends

 

Karšti pasiūlymai