Po uraganų asmeniniame gyvenime - jaudinanti Tomo Bagdonavičiaus naujiena - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-12 15:10

Po uraganų asmeniniame gyvenime - jaudinanti Tomo Bagdonavičiaus naujiena

Tomui Bagdonavičiui 2017-ieji buvo neeiliniai. Garsusis skandalas su Monika Katunskyte, skyrybos su žmona Monica Wangobe, vėliau piršlybos su ja. Tai tik dalis įvykių atlikėjo gyvenime. Tačiau tai nesutrukdė ir toliau dirbti, kurti bei realizuoti save.

Pernai dainininkas įrašė net 15 dainų, kurių dauguma buvo dažnai grojamos radijo stotyse. "Klausytojų ratas su kiekviena diena tik didėja. O tai yra puikus postūmis ir toliau tobulėti bei kurti naujas dainas. Užsimezgusi nauja pažintis su poetu bei dainų tekstų autoriumi Povilu Ščerbavičiumi, kurio tekstais parašytos dainos taip pat nenustoja skambėti radijo stočių eteryje, žada klausytojams dar daugiau šviežaus kūrybinio vėjo bei bendrų projektų", - sako pats T.Bagdonavičius.

2018 metai, pasak atlikėjo Tomo Bagdonavičiaus, tai naujas startas jo kūrybiniame gyvenime. Po sunkaus darbo įrašų studijoje daininkas kviečia visus į savo pirmąjį solinį koncertą Londone “NAUJA PRADŽIA”, kuriame skambės autorinės atlikėjo dainos.

Koncertas vyks Kovo 2 dieną restorane “JUODA BALTA”. Laukiami visi norintys jaukiai praleisti vakarą skambant Tomo Bagdonavičiaus autorinėms dainoms. “NAUJA PRADŽIA” - tapkite dalimi to ir Jūs”, - kviečia Tomas.