Dėl apnuogintų kojų – nesutarimai vaikinų grupėje „Top vyrai“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-01 10:58 Asmeninio archyvo nuotr.

Dėl apnuogintų kojų – nesutarimai vaikinų grupėje „Top vyrai“

Pernai susibūręs vaikinų trio „Top vyrai“ vos per kelis mėnesius spėjo klausytojams pristatyti pirmąsias dainas, apvažiuoti pusę Lietuvos miestų, o šįmet taip pat pristato naują kūrinį, dėl kurio kilo erzelis kolektyvo viduje.

„Merginos sijonais ilgais“ – taip vadinasi naujausia „Top vyrų“ daina. Ją sukūrė grupės narys Gytis Balčiūnas.

„Kaip dabar pamenu akimirką, kai kilo idėja parašyti šį kūrinį. Sėdėjau vienoje itin judrioje gatvėje, stebėjau sparčiai besikeičiančius žmones, kai mano akyse pasirodė JI. Tai buvo moteris, kuri ėjo lėtai ir gracingai, ji buvo pasipuošusi itin ilgu sijonu. Vėliau ji lipo laiptais, niekur neskubėdama ir tiesiog prikaustė mano žvilgsnį. Atrodė, kad tą akimirką laikas sustojo, niekas nebuvo svarbu“, – filmo sceną primenančią istoriją atpasakojo Gytis.

Vėliau „Top vyrai“ narys nuskubėjo namo, prisėdo prie pianino ir per kelias valandas sugalvojo ne tik kūrinio žodžius, bet ir melodiją. „Pasėdėjau iki 4 ryto – kūrinys gimė akimirksniu. Tik keista, kaip man tada kaimynai neiškvietė policijos, nes tikrai patriukšmavau paryčiais“, – nusijuokė pašnekovas.

Kitiems kolektyvo nariams – Mantui Buckui ir Antanui Jonušui – labai patinka naujoji daina, kurią jie įrašė studijoje ir siūlo radijo stotims. Tačiau dėl pagrindinio apdainuojamo objekto – (ne)apnuogintų moteriškų kojų – grupėje kilo didelė diskusija. Kolektyvo nariai pasidalijo į dvi stovyklas.

„Man gražiausia moters kūno vieta yra smegenys. Tiesiog lydausi dėl jų. O moters kojos gali būti pridengtos ir ilgais sijonais. Ne tai yra svarbiausia“, – įsitikinęs G.Balčiūnas.

Tuo tarpu Antanas ir Mantas neslepia, jog kojos jiems – viena gražiausių dailiosios lyties atstovių kūno vietų. „Visada labiau atkreipiame dėmesį į tas, kurios gatvėje yra su trumpais sijonukais“, – sako Mantas ir Antanas.

„Metams bėgant didėja protas, ilgėja ir sijonai. Ir visai nebūtina kilnoti tuos sijonus ar dėvėti juos visai trumpus, kad seksualiai parodytum kojas ir išvestum vyrą iš proto“, – savo poziciją toliau gina Gytis.

Vis dėlto visi „Top vyrai“ nariai sutaria dėl vieno: svarbiausia, kad moterys dėvėtų tokius drabužius, su kuriais pačios jaučiasi gerai, patogiai ir patraukliai.

Grupės nariai kviečia paklausyti ir įvertinti naują jų dainą. Ją galite išgirsti čia: