Kardinaliai pakeitusi plaukų spalvą S. Mykolaitytė sulaukė įdomių palyginimų (Įvertinkite) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-02 13:30

Kardinaliai pakeitusi plaukų spalvą S. Mykolaitytė sulaukė įdomių palyginimų (Įvertinkite)

JAV gyvenanti ir dirbanti manekenė Solveiga Mykolaitytė Naujuosius sutiko Lietuvoje. Restorane "Stikliai" vykusiame vakarėlyje moteris visus nustebino pasirinkusi jai nebūdingą įvaizdį.

Dažniausiai auksiniais plaukais visus žavinti mergina šįkart į vakarėlį žengė visai kitokia. "Žmonės mane lygino su rusų mafijos mergaite, su Milla Jovovich, bet... Visi tarsi suitarę kartojo, jog man labiau tinka šviesūs plaukai", - apie kardinalų pokytį Naujųjų metų išvakarėse kalbėjo modelis.

S. Mykolaitytė MIESTE.lt prisipažino, kad iš tiesų pakeisti plaukų spalvos ji nesiryžo ir tai viso labo tebuvo perukas. "Daugiau nei 20 žmonių sutiko, kad gražiau atrodau būdama šviesiaplauke, tad teko į šalį mesti dirbtinius plaukus ir nuraminti bičiulius", - linksmai apie Naujųjų metų vakarėlį pasakojo gražuolė.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Anksčiau turėjusi tamsesnius nei dabar plaukus Solveiga sakė, kad kartais pasvarsto apie pokyčius, tačiau vis pasitiki kitų nuomone ir nesiryžta. MIESTE.lt siūlo sudalyvauti apklausoje ir paatvirauti, tai kurie gi plaukai Solveigai tinka labiau?

Apklausa: Kuri plaukų spalva bei šukuosena Solveigai tinka labiau?