"Patrulis" Juozas po trylikos metų ryžosi svarbiam ir skausmingam žingsniui - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-09 16:10

"Patrulis" Juozas po trylikos metų ryžosi svarbiam ir skausmingam žingsniui

Grupės "Patruliai" narys Juozas Butnorius savo ranką papuošė tatuiruote. Vyras prisipažino, kad šiam žingsniui žengti jam prireikė net trylikos metų. 

"Visuomet galvojau, kad jei jau darytis tatuiruotę, tai tik tokią, kuri kažką reiškia ir bus tau svarbi visą likusį gyvenimą", - MIESTE.lt apie naują kūno puošmeną pasakojo J. Butnorius. 

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Juozui retro stiliaus mikrofoną nupiešė draugas, kuris dirba Vokietijoje. Talentingas meistras paprašė "patrulio", kad šis taptų vedėju jo vestuvėse ir viskam praėjus taip šauniai neslėpdamas džiaugsmo pasiūlė Juozui savo paties paslaugas. 

"Dar universiteto laikais pagalvodavau apie piešinį ant kūno, tačiau niekada nebuvau tikras dėl to, ko noriu ir kurioje vietoje. Laikui bėgant ėmiau galvoti apie dilbį ir mikrofoną, dar svarsčiau ir užrašo galimybę... Pasidalijęs su draugu savo mintimis aš gavau piešinį, kuris puikiai atspindėjo būtent tai, ko aš norėjau."

J. Butnorius sakė, kad vietoje natų galvojo tatuiruotis DNR spiralę, tačiau vėliau persigalvojo. "Na, tai būtų reiškę, kad muzika ir dainavimas užkoduoti mano genuose..."

J. Butnorius mėgsta retro stilių, Franką Sinatrą tad pamanė, kad būtent retro laikų mikrofonas pats tinkamiausias tatuiruotei.

Vyras prisipažino, jog tiesa, kad vos pasidarius vieną tatuiruotę, iškart imi galvoti apie kitą. "Nemeluosiu. Tikrai taip būna. Ir pats rezgu planus, kas po to. Taigi manau, jog vienu piešiniu viskas nesibaigs", - sakė Juozas.