Išsiilgusiems naujų įspūdžių - vasara Londone pagal Moniką Linkytę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-08-02 10:22

Išsiilgusiems naujų įspūdžių - vasara Londone pagal Moniką Linkytę

„Londonas mane žavi tuo, kad nesvarbu, kiek laiko čia praleistum, visada gali atrasti kažką naujo“, - nuotykiams įkvepia dainininkė Monika Linkytė. Vasaros atostogas išmainiusi į repeticijas ir darbą įrašų studijoje dainininkė nepamiršta rasti laiko ir sau, o Londono atradimais mielai dalinasi su tautiečiais, kurie galėtų paįvairinti savo laisvalaikį viešėdami šiame staigmenų pilname megapolyje. 

Anot Monikos, Londonas vasarą - pilnas žmonių. Pradėjus šilti orams ypač padaugėja turistų, kurie atvyksta susipažinti su šiuo vienu didžiausių Europos miestų. „Žmonės visur-tiek  vietose, kurias nori aplankyti kiekvienas, Londoneesantis pirmą kartą, tiek tose, kurios nėra daugeliui gerai žinomos, - pasakoja Monika. - Labiausiai būna gaila, kai guli po medžiu parkelyje, geri šaltą arbatą su dauuug ledukų, skaitai knygą ir matai pro šalį į ofisus keliaujančius kostiumuotus žmones. Kontrastais šis miestas pasižymi itin dažnai.“

Norintiems patirti Londono kontrastus ir paįvairinti savo vasaros atostogas, Monika dalinasi savo atrastomis vietomis, kurios net ir nebe pirmą kartą šiame mieste besilankantiems gali tapti malonia staigmena:

-     Karščiai šiemet lepina ne tik lietuvius, bet ir britus. Tokios karštos vasaros nėra būdingos šiam regionui, tad žmonės gaivinasi kaip išmanydami. O geriausias būdas tai padaryti - maudytis kiek galima dažniau. Tad visiems, kuriuos kepina Londono karščiai, labai rekomenduoju „Hampstead Heath“ maudyklą. Įėjimas 1-2 svarai, bet aplinka sutvarkyta, yra gelbėtojai, tad ir švaru,ir saugu, ir, be abejo, labaaai atgaivina. 

-      Viena populiariausių viešųjų erdvių Londone - „Kenwood house“, kur galite ne tik pamatyti nuostabios architektūros pavydžių, prisiliesti prie šio miesto istorijos, bet ir pasidaryti nemokamą pikniką nuostabiame parke! Labai tiks tiems, kas mėgsta po intensyvių vaikštinėjimų tiesiog išsitiesti ant žolės, pasigrožėti nuostabia gamta ar pažaisti mėgstamus stalo žaidimus.  

-     „Hill Garden and Pergola“ rekomenduoju tiems, kas labiau mėgsta turėti erdvės sau, nes žmonių šiame parke nebūna itin daug, bet vaizdai - pasakiški. Tai mūsų su draugais labai netikėtai atrasta ir vertinama vieta.

-     Kam artimesni didesni parkai, jų, regis, nesibaigiančios erdvės, saulės vonios, skanūs ledai ir galimybė pasilabinti su elniais - pirmyn į Ričmondo parką. Jame tiek daug gero ir gražaus! Ir visu tuo gamtos grožiu galite mėgautis kiek tik norite ir visiškai nemokamai.

-     Po dienos gryname ore, vaikšinėjant be didelio plano ar tiesiog siaubiant parduotuves, vakare tiesiog būtina skaniai pavalgyti. Viena mano mėgstamiausių burgerinių, kuriai nesvarbūs metų laikai, ji yra draugiška tiek mėsėdžiams, tiek vegetarams - „Honest Burgers“. Rekomenduoju! 

-     Jei turėsite daugiau nei keletą dienųLondone,būtinai aplankykite Kembridžą! Nuostabus miestelis su savo autentika, istorija ir magiška aura. O kai dar netikėtai nuklysti iki tilto, prie kurio buvo filmuotas „Haris Poteris“, lūkesčiai išsipilodo su kaupu! Labai rekomenduoju pasiplaukiojimą upe su valtimi. Tik apsišarvuokite kantrybe, ypač šiltuoju sezonu, tokių turistautojų gana daug, tad atsilaisvinusio laivelio gali tekti palaukti apie 1-2 val. 

O rugpjūčio 12 d. esančius Lietuvoje Monika kviečia susitikti Trakų pilies saloje, kur skambės šiuo metu Londone kruopščiai repetuojama ir kartu su garsiuoju „London Community Gospel Choir“specialiai šiam vakarui ruošiama programa.

 

Karšti pasiūlymai