Iš mirties nagų išplėštas Lietuvos modelis ieško ją išgelbėjusios moters (padėkite rasti) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-16 15:28 SHUTTERSTOCK nuotr.

Iš mirties nagų išplėštas Lietuvos modelis ieško ją išgelbėjusios moters (padėkite rasti)

Baisi nelaimė vakar įvyko garsaus Lietuvos modelio gyvenime. Nelaimėlės prašymu, neskelbsime jos vardo ir pavardės. Įžymybė vos atsigavusi papasakojo savo istoriją MIESTE.lt, nes nori surasti moterį, kuri jai vakar vakare išgelbėjo gyvybę.

Ketvirtadienio vakarą minėtas modelis važiavo automobiliu, netoli Vilniaus centro. Jai pasidarė bloga, staiga visas kūnas pradėjo mėlynuoti. Kaip įtariama, prasidėjo staigi alerginė reakcija.

"Aš supratau, kad kažkas negerai vyksta ir puoliau skambinti pagalbos telefonu. Atsiliepusi operatorė išsiaiškino, kas vyksta su mano kūnu ir liepė kuo greičiau sustabdyti automobilį, man jame neužsirakinti, kad reikalui esant, nereikėtų į jį patekti išdaužus langą. Taip ir padariau. Sukaupiau visas jėgas, sustabdžiau automobilį. Toliau viską prisimenu, kaip per miglą", - pasakoja į nelaimę patekusi garsenybė.

Visą laiką modelis stengėsi palaikyti telefoninį ryšį su pagalbos telefono operatore. Tačiau labiausiai nelaimėlę pašiurpino praeivių abejingumas.

"Aš buvau normaliai apsirengusi, neatrodžiau panaši į asocialų žmogų, tačiau iš aplinkinių tik girdėjau tokius žodžiu: "narkomanė." Mane tai pašiurpino. Juk buvau bejėgė mergina, kuriai labai reikėjo pagalbos", - kalbėjo pašnekovė.

Laimė, atsirado viena moteris, kuris lemtingu momentu išgelbėjo vis labiau ir labiau mėlynavusios įžymybės gyvybę. "Per miglą atsimenu tik tiek, kad iš šviesaus automobilio išlipusi atbėgo prie manęs ir stengėsi man padėti moteris, ji palaikė ryšį su atvykusiais medikais. Nes aš girdėjau sirenas, bet nesiorientavau aplinkoje, iš kur jos sklinda. Todėl tos moters pagalba buvo lemtinga. Manau, jog jei ne ji, galbūt manęs jau nebūtų gyvųjų tarpe", - graudinosi modelis.

Vis dėlto atvykę medikai spėjo išgelbėti sunkią alerginę reakciją patyrusią merginą. Pastaroji buvo skubiai nugabenta į ligoninę, jai atlikti visi būtini tyrimai. Paryčiais mergina paleista gydytis namo ir laukti tyrimų rezultatų.

"Dabar labiau už viską noriu surasti tą moterį, kuri man vakar labai padėjo. Aš trokštų jai atsidėkoti. Esu iš širdies dėkinga jai, kad neliko abejinga, kad nepalaikė manęs, kaip visi kiti, narkomane ir išgelbėjo man gyvybę. Prašau susisiekite su MIESTE.lt redakcija adresu info@mieste.lt arba feisbuke https://www.facebook.com/mieste.lt/, jie suves jus su manimi ir tikiuosi išsiaiškinsiu, kad čia jūs man padėjote", - sakė modelis.