Lietuviškasis Kenas su šeima ryžosi ekstremaliems išvaizdos pokyčiams - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-09 17:46 Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuviškasis Kenas su šeima ryžosi ekstremaliems išvaizdos pokyčiams

Lietuviškuoju Kenu MIESTE.lt tituluotas, socialiniuose tinkluose dešimtis tūkstančių gerbėjų turintis žurnalistas Laurynas Dubrovskis ryžosi dar kartą pasitobuliti išvaizdą pas plastikos chirurgus. Šį kartą vaikinas klinikoje lankėsi ne vienas. Gydytoja Gražina Butkienė tobulino veidus Keno mamai Rimai Dubrovskienei ir sesei Brigitai Dubrovskytei.

“Mano išvaizdos pokyčius, bei įvairias grožio procedūras jau matė kone visa Lietuva. Nevengiu apie tai garsiai kalbėti ir visuomet viešai pasidžiaugiu gerai atliktu profesionalų darbu. Jau ne kartą esu peržengęs plastikos chirurgų durų slekstį. Šį kartą nusprendžiau šiek tiek paryškinti veido ovalą ir patemti jį specialiais siūlais, kurie tarp Holivudo garsenybių jau yra tapę vienu efektyviausių būdų kovoti su laiko žymėmis veide, bei stabdyti senėjimo procesus”, -  pasakoja lietuviškasis Kenas.

Pasak vaikino, šį kartą išbandyti grožio inovacijas nusprendė ir jo artimieji: “Mano mama pastaruoju metu taip pat ėmė daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai. Atsikračiusi apie septyniasdešimties kilogramų svorio, dabar neketina sustoti ir mėgaujasi kitomis estetinės medicinos paslaugomis. Jai jau atlikta pilvo plastika, o šį kartą nusprendė drauge pasitemti veidą. Tuo tarpu sesė ilgą laiką svajojo apie putlesnes lūpas, būtent tai hialurono pagalba jai ir buvo atlikta.”

Lietuviškojo Keno šeimos išvaizdą tobulinti ėmėsi didžiulę patirtį estetinėje medicijone turinti gydytoja Gražina Butkienė: “Visas proedūras, kurias atlieku savo pacientams, esu bandžiusi ir pati. Man jau penkiasdešimt, tačiau daugelis daugiau trisdešimties niekuomet neduoda. Kenui ir jo šeimai įvėrėmė mezoterapinių siūlų, kurie efektyviai patempia veidą ir išryškina veido ovalą. Per kelis mėnesius jie ištirpsta, natūraliai pasišalina, be jokių pašalinių poveikių, o jų vietoje susidaro natūralus kologeno, kuris atsakingas už odos elastingumą, tinklelis. Būtent jis neleidžia odai suglebti. Ši procedūra viena geriausių alternatyvų klasikiniam veido patempimui chirurginių būdų. Taip nelieka randų, o koreguoti galima ne tik veidą, bet ir daugelį kitų kūno vietų.”

Anot Keno, rezultatas išties geras, veido oda atrodo stangresnė, veido bruožai ryškesni, gerbėjai negaili komplimentų, o kritikai – kritikos: “Iš tiesų manau, kad kiekvienas turėtų rūpintis savo išvaizda taip, kaip jam norisi labiausiai. Žinoma, geriausia visuomet pasitarti su specialistais, kurie pataria, kas kiekvienam individualiai tinka geriausiai. Be abejonės, visuomet yra ir bus kritikų, kurie gyvena tam, kad kritikuotų, toks jų pasirinkimas, kuo toliau, tuo mažiau bijau kritikos. O visi gerbėjai mielai dalina komplimentus, visuomet sustabdo gatvėje ir prašo nusifotogrofuoti, klausia įvairių patarimų. Aš manau, kad jeigu jums užtenka ūkiško muilo grožio procedūroms – šaunu. Tačiau, jei norisi ryškesnių išvaizdos pokyčių ir jie atneš daugiau pasitikėjimo savimi – taip pat puiku. Gyventi taip, kaip norisi patiems, teisės uždrausti neturi niekas.”