Šokas: milijonierė Sandra Macauly West laukiasi, bet skiriasi su vyru - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Karšta naujiena
2017-08-08 10:12

Šokas: milijonierė Sandra Macauly West laukiasi, bet skiriasi su vyru

Lietuvos žiniasklaidoje išpopuliarėjusi Sandra West Macauly išgyvena sunkias dienas. Nors moteris, kaip pati informavo, laukiasi vaikelio, tačiau jos gyvenimas pavirto pragaru. Neapsikentusi būsimo vaikelio tėčio Nigelo veiksmų, garsi moteris nusprendė skirtis. Dabar be apsaugininko iš namų Sandra neišeina.

"Šiuo metu laukiuosi, išgyvenu skyrybas ir apskritai turiu labai daug problemų", - portalui MIESTE.lt sakė Sandra. Nors prieš tai žiniasklaidai moteris pasakojo apie laimingą ir turtingą savo gyvenimą, dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis.

"Noriu pasakyti visoms, kad mergaitės tėtis šiuo metu yra laisvas. Gal juo susidomės kokia glušė, o mane ir mano vaikus tas asilas paliks ramybėje", - ištarė Šiaulių įžymybė ir iš karto atsiprašė už savo grubumą.

Ne Lietuvoje pastaruoju metu gyvenusi Sandra nusprendė, kad saugiausiai jai šiuo nelengu periodu bus gyventi tėviškėje, Šiauliuose. "Taip, prieš dvi savaites grįžau į Lietuvą", - sakė S.West Macauly ir nedetalizavo savo tikslios gyvenamosios vietos.


Į Lietuvą grįžusi Sandra sako padariusi tinkamą sprendimą (asmeninio archyvo nuotr.)

Moteris pridūrė, kad dabar nesijaučia saugi, todėl pasisamdė apsaugininką. "Be jo iš namų neišeinu", - atsiduso MIESTE.lt pašnekovė.

Pasak Sandros, ji buvo skyrybų su Nigelu iniciatorė, o priežastis labai paprasta. "Aš jį palikau vasaros pradžioje. Priežastis? Nesveikas pavydas, muštynės ir pinigai", - atviravo žinoma moteris.

Sandrai apmaudu, kad jos būsimas vaikelis augs be tėčio. "Vaikelio mudu norėjome, nepavyko jo susilaukti porą metų. O kai pradėjau lauktis, santykiai visiškai pašlijo. Labai skaudu, kad dukrelė augs be tėčio. Nors pirmo vaiko tėvas taip pat paliko šeimą, kai sūnui buvo 4 mėnesiai", - liūdną praeitį prisiminė Sandra.

S.Macauly West neslepia, kad jai dabar sunkiau finansiškai. "Nėra labai lengva, kai tenka pačiai viską apmokėti. Bet tikrai nesiskundžiu. Yra ir kam sunkiau", - stiprybę demonstruoja MIESTE.lt pašnekovė.

Pasak Sandros, ji su Nigelu nutraukė visus ryšius ir esą nebendrauja jau kelis mėnesius. "Palikusi Jungtinę karalystę jo nemačiau. Jis liko ten su šuniukais, - augintinių likimą atskleidė iš Šiaulių kilusi moteris. - Beje, mes skiriamės oficialiai. Mano vaikas tikrai nenešios jo šlykščios pavardės. Jis stengiasi visaip su manimi susisiekti, rašo mano šeimai draugams. Bet aš nenoriu jo nei matyti, nei girdėti."

Sandra neslepia: be Nigelo jai gyventi yra žymiai geriau. "Galiu bet kada nueiti į turgų ir nusipirkti agrastų. Niekas neaiškina, kada laistyti gėles ar išlyginti marškinius", - širdį išliejo įžymybė.

Nors šiuo metu moteris, kaip pati tikina, yra 6 mėnesį nėščia, tačiau sako, kad pilvuko dar nesimato. "Su pirmu vaiku priaugau 8 kilogramus, o su antruoju kol kas tik 4. Pilvuko nesimato", - MIESTE.lt tikino moteris.