Ispanijoje pirmą kartą apsilankiusi A.Gerikienė sulaukė šokiruojančio pasiūlymo - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-06-06 07:21

Ispanijoje pirmą kartą apsilankiusi A.Gerikienė sulaukė šokiruojančio pasiūlymo

Atlikėja, dainų autorė Aušrinė Gerikienė, dar žinoma kaip Tikroji Išdykėlė, praėjusią savaitę lankėsi Ispanijoje. Ten ji ir koncertavo privačiame renginyje, ir aplankė giminaičius. Maža to, garsi moteris sulaukė viliojančio pasiūlymo.


"Tai buvo mano pirmoji kelionė į Ispaniją, čia viešėjau Calafell miestelyje, jis įsikūręs šalia Barselonos. Šiame rojaus kampelyje gyvena mano giminaičiai: pusbrolis dirba nekilnojamojo turto srityje ir turi savo verslą "King Casa Spain" - nuomoja ir pardavinėja apartamentus", - pasakojo Aušrinė.

Nuolat daug keliaujanti atlikėja buvo nustebusi, kad šiame Ispanijos regione yra puikios sąlygos poilsiauti, o žmonių nėra daug. "Jei nueini į pliažą, jautiesi tarsi privačiame paplūdimyje. Artimiausias žmogus deginasi už 300 metrų. Kita vertus, už kilometro nuo šios vietos yra viešbučių zona, kur atvyksta daug turistų, yra daug restoranų, barų. Tad čia puikus būdas ir ramiai pailsėti, ir paūžti", - detalizavo Tikroji Išdykėlė.

Tačiau kone labiausiai Aušrinę nustebino tai, kad ji kelionės metu sulaukė pasiūlymo dirbti su tarptautine prodiuserine kompanija FG-ART. "Ši įmonė kuria pramoginius šou, režisūrinius bei choreografinius pastatymus, filmuoja vaizdo klipus. Kompanijoje tik savo srities profesionalai: režisieriai, choreografai, stilistai. Su įmonės vadove Agness susipažinau privačiame renginyje, kuriame dainavau. Jai patiko keletas mano dainų, todėl gavau pasiūlymą bendradarbiauti", - džiaugėsi atlikėja.

Aušrinė turėjo galimybę pamatyti, kaip dirba ši kompanija. "Tuo metu buvo filmuojamas vaizdo klipas vienai amerikiečių atlikėjai. Žodžiu, visa ši kelionė buvo pasakiška. Esu laiminga dėl naujos patirties, pažinčių. Planuoju artimiausiu metu išmokti ispaniškai ir ką nors šia nuostabia kalba sudainuoti", - pasakojimą baigė garsi moteris.

 

Karšti pasiūlymai