Jubiliejiniame konkurse laurus skynė išskirtinio grožio modeliai iš visos Lietuvos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-04-16 11:36 Ievos Markūnaitės nuotr.

Jubiliejiniame konkurse laurus skynė išskirtinio grožio modeliai iš visos Lietuvos

Vilniuje jau penktus metus iš eilės organizuotas jaunųjų modelių konkursas „Mini Model Look“ šiemet tapo didžiausios Lietuvoje mados mugės „Fashion Bazaar“ dalimi bei persikėlė į Lietuvos parodų ir kongresų centrą „Litexpo”. Šiemet jubiliejinis renginys susilaukė išskirtinio susidomėjimo ir populiarumo, mat jame dėl titulų panoro rungtis itin daug jaunų modelių. Renginio organizatoriai neslepia ambicijų konkursą kilstelėti į tarptautinį lygmenį ir tiki, kad kitais metais į Lietuvą atvyks ir dalyvių iš užsienio. 

Daininkės ir aktorės Aistės Karanauskytės ir Simonos Jankauskienės surengtame „Mini Model Look“ dalyvavo net 81 dalyvis. Jie savo amžiaus kategorijose varžėsi dėl geriausiųjų titulo.

Padedant specialios komisijos nariams, išrinkti konkurso nugalėtojai. Šiemet ir komisijos narių, ir žiūrovų liaupses susižėrė bei konkurso nugalėtoja tapo Gabrielė Norkaitytė. Tarp berniukų nepralenkiamas buvo Tauras Čeplinskas. 

Amžiaus kategorijų laimėtojos (Iš jų buvo išrinkta po vieną nugalėtoją): 3 – 6 metų amžiaus grupėje laimėtoja tapo Gabrielė Juknevičiūtė, 7 – 8 metų amžiaus grupėje – Gabrielė Norkaitytė, 9 – 11 m. amžiaus grupėje Patricija Laugalė, 12 – 13 metų – Gustė Gustainytė, 14 – 18 metų amžiaus grupėje – Žygintė Miečelytė. 

Visi konkursantai šiemet turėjo prisistatyti, pademonstruoti savo galimybes stiliaus ir foto rungtyje. Dalyviams teko pozuoti ir susikūrus savo stilių. Jie taip taip demonstravo, kaip sugeba save išreikšti rungtyje „Spalva“. 

Besivaržiusius modelius vertino komisijos pirmininkė Rūta Bartašiūtė, stilistė Greta Zokaitytė, fotografė Jūratė Vilkelė, generalinio rėmėjo atstovė Oksana Ciukšienė, aktorė Goda Petkutė ir praėjusių metų „Mini Model Look“ nugalėtoja Barbora Butkevičiūtė. Kiekvienoje amžiaus kategorijoje buvo renkami nugalėtojai, 1-osios ir 2-osio vietų laimėtojai, nominacijų „Foto“, „Stilius“ ir „Publika“ laureatai. Visi dalyviai apdovanoti „Miss Key“ ir „Cascada“ dovanomis. 

„Be galo džiaugiamės, kad galėjome taip užaugti ir patobulėti. Jei anksčiau sulaukdavome 20-ies dalyvių, daugiausiai jų būdavo iš Vilniaus, tai šiemet sulaukėme net 81. Šiemet konkurse dalyvavo modeliai iš visos Lietuvos. Kitais metais planuojame surengti tarptautinį jaunųjų modelių konkursą, tikime, kad sulauksime daugiau nei 100 norinčiųjų rungtis dėl svarbiausių titulų“, - po renginio kalbėjo viena jo organizatorių Aistė Karanauskytė. 

Šių metų konkursas – išskirtinis – mat jame dalyvavo išskirtiniai modeliai ne vien iš sostinės. Renginio organizatoriai atskleidė, kad jaunieji konkurso dalyviai varžytis atvyko net iš Plungės, Prienų, Klaipėdos. 

„Ankstesniais metais to nebūdavo. Dažniausiai tik iš didžiųjų miestų atvykdavo. Šiemet jų sulaukėme iš pačių įvairiausių Lietuvos kampelių“, - pasakojo A. Karanauskytė. Ji pridūrė tikinti, kad kitais metais „Mini Model Look“ sulauks dar didesnio susidomėjimo. Apie tai konkurso organizatorė sako sprendžianti iš vis didėjančio susidomėjimo kiekvienais metais. 

„Tampame vis labiau įdomūs, mus vis daugiau žmonių pastebi ir nori, kad jų vaikai išbandytų save, išmėgintų savo galimybes, talentus. Modeliams nebūtinai pavyksta laimėti pirmą kartą. Yra buvę, kad atkaklumas davė vaisių. Praėjusių metų nugalėtoja laimėjo savo jėgas bandydama ketvirtą kartą. Ji nepasidavė, nenuleido rankų ir pasiekė užsibrėžto tikslo“, - prisiminė A. Karanauskytė.

Pasiteiravus, ar prieš konkursą jaunieji dalyviai daug laiko skiria pasiruošimui, renginio organizatoriai neslėpė, kad tai – individualu. Esą vieniems pasiruošti galbūt prireikia daugiau laiko, kiti jau turi patirties, mat lanko įvairias modelių mokyklas. 

„Tačiau toli gražu ne visi yra yra modelių mokyklos auklėtiniai. Kai kuriems žmonėms jau duotos tam tikros asmeninės savybės ir gebėjimai. Kaip ir minėjau, tai – labai individualu“, - pasakojo Aistė. 

 

Karšti pasiūlymai