M. Šedžiuvienė pristato fotosesiją ir dainą apie naują meilę bei gyjančias širdies - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-07 20:15 Adam Aleksejėvič nuotr.

M. Šedžiuvienė pristato fotosesiją ir dainą apie naują meilę bei gyjančias širdies

Dainininkė Monika Šedžiuvienė pristato naujausią solinę dainą „Bandysiu“. „Šis kūrinys – apie viltį, naują meilę ir gyjančias širdies žaizdas. Žmonės taikosi su praradimais, o užvėrus vienas duris – atsiveria kitos“, - taip naują darbą apibūdina pati atlikėja. Kūrinį jai parašė prodiuseris Paulius Jasiūnas, su kuriuo M. Šedžiuvienė dirba nebe pirmą kartą – dainų autorius sukūrė ir debiutinę dainininkės dainą „Sustabdyk“.

Duetą su Audriumi Janoniu neseniai pristačiusi ir solinę veiklą atnaujinusi Monika Šedžiuvienė taip pat dainuoja grupėje „N. Pupytės“. Tarp kūrybos ir motinystės, atlikėja dirba ir vizažiste – savo rankomis puošia ir padeda pabrėžti klienčių grožį. „Nesu iš tų moterų, kurios gali tik sėdėti namuose. Manau, kad man, kaip ir daugumai mamų, norisi realizuoti save įvairiose veiklose, dirbti mėgstamus darbus, kurie atskleidžia mano asmenybę“, - sako moteris.

Naujausios M. Šedžiuvienės fotosesijos autorius – Adam Aleksejėvič, su kurio atlikėja jau yra pažįstama.„Su Monika dirbu ne pirmą kartą. Iš tiesų,ji stipriai pasikeitė – laisvai jaučiasi prieš objektyvą, puikiai pozuoja“, - sako fotografas.Vaikinas pasakoja, kad nuotraukose norėjo atskleisti fatališkąją Monikos pusę: „Šios fotosesijos stilistiką padiktavo pati daina. Kadangi Moniką rengiau pats, nusprendžiau ją pateikti kaip brandžią, tvirtą ir seksualią moterį.“

Fotosesijos užkulisius užfiksavo operatorius Erlandas Abukauskas. „Monika – kupina idėjų ir žino ko nori tiek fotografuojant, tiek filmuojant, įdeda visas pastangas, norint pasiekti geriausią rezultatą“, - teigia jis.Darbą fotosesijoje įamžinęs E. Abukauskas tikina, kad dirbti su fotografu ir atlikėja buvo itin lengva: „Džiaugiuosi susipažinęs su šiais dviem maksimalistais, buvo smagu ir tikiuosi, jog bendradarbiausime toliau ir ateityje.“

Adam Aleksejėvič nuotr.

Žinomai dainininkei dėl naujo kūrinio teko gerokai pavažinėti po Lietuvą: „Šiuo metu su sūnumi gyvename Vilniuje, tačiau įrašui teko grįžti į gimtuosius Šiaulius, o fotosesiją ir jos užkulisius įamžinome Kaune.“Paklausta, kaip pavyksta suderinti visus darbus ir motinystę, Monika Šedžiuvienė tikina, kad labai norint – viskas yra įmanoma.„Sūnus ir kūryba yra tai, kuo aš gyvenu šiuo metu“, - sako atlikėja.

Naujausia Monikos Šedžiuvienės daina „Bandysiu“: