A.Rybako palepintas lietuvis bijo apie tai kalbėti - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2014-07-05 13:52 Niko Morozovo nuotr.

A.Rybako palepintas lietuvis bijo apie tai kalbėti

Buvęs vaikinų grupės „Kvinta“ narys Audrius Janonis (19) apšildys „Eurovizijos“ nugalėtojo A.Rybako gastrolių pasirodymus. Vaikinui nusišypsojo milžiniška sėkmė, tačiau apie tai jis kalba nenoriai… Pokalbio metu to nežinojo nei jo draugai, nei tėvai!

Audriau, sulaukei pasiūlymo keliauti su A.Rybaku į jo gastroles ir apšildyti pasirodymus. Kaip užmezgei santykius su juo?

Pasiūlymą gavau iš Ramūno Dieliauto, jis yra A.Rybako vadybininkas Baltijos šalyse. Labai džiaugiuosi, kad gausiu progą ne tik apšildyti Alexanderio koncertus, bet ir su juo asmeniškai pabendrauti. Labiausiai jį vertinu kaip talentingą atlikėją.

Kaip reagavai, kai Tave pakvietė?

Gavęs pasiūlymą akimirką pamaniau, kad mane su kuo nors sumaišė ir pasiūlymas turėjo atitekti kitam Lietuvos atlikėjui. Tik kai susitikau su Alexanderio vadybininku Baltijos šalyse, supratau, kad tai išties rimta, o manęs laukia ne tik gerai praleistas laikas, bet ir nemenka atsakomybė bei sunkus darbas.

Ar ruošiesi šiems pasirodymams? O gal ruoštis Tau visai nereikia?

Iš tikrųjų jaučiu jaudulį, kokio jau seniai nesu patyręs. Norisi pasirodyti geriausiai, norisi nenuvilti Alexanderio ir jo gerbėjų Lietuvoje, todėl ruošiuosi intensyviai. Praktiškai kaip kokiam konkursui... Tikiu, kad viskas bus gerai!

Kada prasidės gastrolės? Juk esi studentas, ar nenukentės studijos?

Gastrolės prasidės liepos 4 dieną, tad mokslams tikrai netrukdys. Labai gaila, kad Lietuvoje Alexanderis viešės vos tris dienas, tačiau tikiu, kad jei gerai pasirodysiu, jis manęs nepamirš čia organizuodamas kitus koncertus.

Esi buvęs vaikinų grupės „Kvinta“ narys. Kada geriau jautiesi – ant scenos stovėdamas vienas ar su grupe?

Daug metų dainavau grupėse ir choruose, tad norint pradėti solinę karjerą reikėjo daug drąsos. Juk visą laiką buvau įpratęs, kad žiūrovų žvilgsniai pasiskirsto į kelis asmenis, o dabar nė viena klaidelė neprasprūs pro klausytojų akis ir ausis. Be to, kai dainavau grupėje „Kvinta“, kelionės į koncertus niekada neprailgdavo, visada linksmiau, kai važiuoji su draugų kompanija. Dabar to liko, bet solinis dainavimas mane vis tiek traukia, žavi, to išties labai geidžiu. Jaučiu, kad seksis dainuoti tiek vienam, tiek grupėje ar chore, nes muzika mane tiesiog užpildo.

 

Karšti pasiūlymai