Barokinėje bažnyčioje susituokė Anžela ir Žygis: buvo daug ašarų - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
Karšta naujiena
2017-08-09 13:30 Pijaus Pociaus nuotr.

Barokinėje bažnyčioje susituokė Anžela ir Žygis: buvo daug ašarų

Prie altoriaus šiandien, rugpjūčio 9-ąją žengė dainininkai Anžela Adamovič ir Žygimantas Gečas. Tuoktuvės barokinėje, 18-ajame amžiuje statytoje Išganytojo bažnyčioje Vilniuje vyko perpiet. Į ceremoniją pora atvyko šiek tiek prieš 14 valandą, tačiau neišvengė nesklandumų.

Pirmasis prie Dievo namų pasirodė Žygimantas. Jis 13:35 atvyko su žaliu autobusiuku. Jaunikis vilki dryžuotą pilkos spalvos kostiumą, yra palaidais plaukais.

Nuotaka vilkėjo tradicine šviesia vestuvine suknele, o galvą papuošė laukinių gėlių vainiku bei puokšte. Ypač ilgas Anželos suknelės nuometas.

Jaunoji atrodė labai susijaudinusi. Gausiai susirinkusių žiniasklaidos atstovų paprašyta papozuoti, Anžela atkirto: "Aš dabar nedirbu, aš dabar labai jaudinuosi."

Beje, pora neišvengė nesklandumų. Pati ceremonija bažnyčioje turėjo prasidėti 14:00, tačiau nuotaka užtruko besifotografuodama ir į Dievo namus įžengė 20 minučių vėliau.

Pati ceremonija užtruko apie pusvalandį, iš bažnyčios, sutuokti kunigo, Anžela su Žygimantu išėjo kelios minutės po 15 valandos. Laimingi jaunieji apdovanojo vienas kitą bučiniu, o tai palydėjo susirinkusiųjų ovacijos.

"Žiauriai viskas! Dar reikia suvokti, suprasti. Realiai buvo lengviau nei tikėjomės. Buvo labai daug jaudulio... Susigraudinome mes ten šiek tiek iš pradžių", - sakė ką tik sutuoktas Žygis.

"O aš dar ir ryte susigraudinau. Bet viskas labai greitai praėjo. Kažkokia nesąmonė: tiek daug jaudulio ir taip greitai viskas prabėgo, - su šypsena veide pasakojo Anžela. - Praėjo viskas taip, kaip tikėjomės. Labai džiaugiamės dėl oro. Nes jį tikrinti pradėjome dar liepos pradžioje, kad ir kaip absurdiškai tai skambėtų."

Anželą ir Žygimantą Gečus sutuokė šiuo metu itin populiarus kunigas Algirdas Toliatas. "Esame labai dėkingi kunigui. Taip, kaip jis kalba, iš širdies. Dvasiškai tai pakelia", - džiaugėsi jaunavedžiai.

Ceremonijos metu bažnyčioje skambėjo "Mortos daina". Ją pasirinko patys jaunavedžiai, o atliko poros bičiuliai, grupė "Original Copy".

Po tuoktuvių Anžela tapo Adamovič-Gečienė.

Į vestuves atvyko daug žinomų šalies žmonių. Vieni pirmųjų pasirodė neseniai dvynukų susilaukę Katažina ir Deivydas Zvonkai. Tuo tarpu grupės "Pop Ladies", kuriai priklauso ir Anžela, įkūrėja Natalija Bunkė su sūnumi smarkiai pavėlavo. Mama su sūnumi į tuoktuves atvyko 14:35.

Po ceremonijos bažnyčioje Anžela ir Žygimantas Gečai su draugais ir šeimos nariais išvyks švęsti vestuvių į sodybą už Vilniaus.


Automobilis, kuriuo atvyko Žygimantas

Sutuoktiniai susipažino 2014 metais, muzikiniame projekte  „X-Faktorius“, kuriame jie buvo konkurentai. Žygimantas Gečas savo išrinktajai Anželai Adamovič pasipiršo lygiai prieš metus, rugpjūčio 9-ąją dieną žvaigždėtame Klaipėdos paplūdimyje.