Kaip švenčia emigrantai: Agnės Stumbrės fiesta Londone pranoko visus lūkesčius - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-06-08 10:21 Lauros VI nuotr.

Kaip švenčia emigrantai: Agnės Stumbrės fiesta Londone pranoko visus lūkesčius

Neseniai savo gimtadienį atšventė garsioji emigrantė, stilistė, grupės "Dijos" narė Agnė Stumbrė. 3 vaikus auginančiai rubensiškų formų gražuolei suėjo 31-eri. Moteris džiaugėsi audringu vakarėliu, dovanomis ir gražia bičiulyste su dainininku Sasha Songu.

"Gimtadienio vakarėlis buvo labai linksmas. Išvakarėse buvau klube su draugais. Dalyvavo ir Sasha Song. Vidurnaktį, kai atėjo gimimo diena, sutikau šokio ritmu. Visi sveikino, buvo išties smagu", - geras emocijas portalui MIESTE.lt nupasakojo Agnė.

Žinomą moterį nustebino ir jos vaikai. Jie iš pat ryto savo gimdytojai paruošė siurprizą - patys pagamino ir patiekė pusryčius tiesiai į lovą. Be to, atžalos nupiešė piešinių ir įteikė mamai - tai sujaudino A.Stumbrę.

"Na, o vakare gimtadienį sutikau su savo šeima ir draugais. Liejosi dainos, Sasha Song daug dainavo. Ir net davė pamokų, kaip reikia atlikti kūrinius, kad jie geriau skambėtų, - šyptelėjo pašnekovė. - Gavau daug dovanų. Pirmiausiai itin gausiai mane apdovanojo orchidėjomis, kurias kolekcionuoju. Bet svarbiausia dovana man yra šeima ir draugai, kurie mane supa."


Agnė (kairėje) ir Vita

Beje, Agnė pasakojo, kad su Sasha Song jos grupė "Dijos" jau rengia bendrus pasirodymus, taip pat A.Stumbrė bei kita narė Vita ruošia naują programą, renka kūrinius naujam albumui. "Tikrai nestovime vietoje", - džiaugėsi Agnė ir Vita.