Vakarietišką klipą N.Šiaudikytė filmavo JAV: neišvengta muštynių - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-30 11:02 Asmeninio archyvo nuotr.

Vakarietišką klipą N.Šiaudikytė filmavo JAV: neišvengta muštynių

"Negaliu patikėti, jog pagaliau išaušo tas rytas! Tai be galo svarbi diena mano gyvenime, kai galiu pasidalinti su visu pasauliu, tuo ką įgyvendinti užtruko metus", - džiaugias atlikėja Neringa Šiaudikytė, kurios muzikinė karjera po skyrybų su sužadėtiniu Tomu Uroška įgavo pagreitį. Dabar žinoma mergina pristato naujausią savo vaizdo klipą, kuris nufilmuotas Jungtinėse Amerikos valstijose (JAV).

 
"Praėjusį lapkritį turėjau pirmąjį susitikimą su savo esamu muzikos prodiuseriu. Tuo metu viskas atrodė taip neįmanoma… Bet turbūt dėl to, jog esu spontaniška, užkietėjusi svajoklė, naivi ir dažnai pervertinu savo jėgas į visa šią avantiūrą pažiūrėjau pro tokius rožinius akinius, jog viską, ką užsimoviau, tą ir įgyvendinau. Ir tubūt giliai viduje netikėjau, kad visa tai man bus įmanoma", - širdį atvėrė Neringa.
 
"Taip, neslėpsiu turbūt didžiausia paskata tapo mano tuo metu jau byrantys santykiai su Tomu. Negalėjau palūžti, nes dvi nesėkmės turbūt emociškai būtų mane visai palaužę. Kalbėti apie subyrėjusias sužadėtuves iki šiol sunku…Bet meluoti negaliu.Taip, daina iš tiesų apie skyrybas. Dainoje sudėti žodžiai iš širdies gelmių...Tuo metu, kuomet dirbome prie šio kūrinio, tarp mūsų turbūt įvyko lūžis. Tiek Tomui, tiek man buvo sunkus tas mėnesis, kuomet išvažavau į Ameriką. Aiškintis santykius nesant šalia vienas kito tikrai sudėtinga ir vienas kitą suprasti darėsi vis sunkiau. Abu jautėme, jog santykių turbūt nebepavyks sulipdyti. Ne viską jam galėjau pasakyti ir papasakoti, kaip jaučiuosi iš tiesų. Tas jaumas, kai nutolsti nuo savo artimiausio žmogaus ir pasijauti toks svetimas ir tolimas… Todėl  savo jausmus sudėjau į dainą. Ir tą minutę išsilaisvinau", - pasakojo N.Šiaudikytė.
 
"Dainos pavadinimas – neatsitiktinumas. JAV būdama ilgiau nei mėnesį, susipažinusi su naujais žmonėmis, nauja aplinka turėjau marias laiko apgalvoti ir perversti savo gyvenimą. Prisiminti, kaip pradėjau savo muzikinę karjerą, prisiminti visus, kurie buvo šalia. Šiandien aš noriu paskutinį kartą padėkoti Tomui už tuos nuostabius keturis metus kartu. Už tai, jog jis man padėjo ir palaikė. Galbūt, jei viskas būtų susiklostę kitaip, šiandien tuo nesidžiaugčiau. Nors ir mylejau jį, bet turėjau tą nežmonišką išprotėjusią svajonę, kuri nepaliko manęs ramybėj ir nedavė ramiai gyventi. Taigi, pristatau jums dainą “ Thank you” ir jos vaizdo klipą", - pristatydamą naują kūrinį sakė Neringa.