Verslininke tapusi Vita Jakutienė pasidarė ypatingą tatuiruotę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-12 11:16 Adam Aleksėjevič nuotr.

Verslininke tapusi Vita Jakutienė pasidarė ypatingą tatuiruotę

Buvusi „Olialia“ pupytė, neseniai savo butiką atidariusi Vita Pliadytė-Jakutienė pasidarė naują tatuiruotę. Moteris anksčiau vaikščiojosi su laikina tatuiruote, nuo šiol džiaugsis tikra tatuiruote.Merginos ranką papuošė artimiausių jos žmonių vardai.

„Tai yra mano brangiausių žmonių vardai. Prieš tai aš buvau pasidariusi laikiną tatuiruotę, kad suprasčiau, kas tai yra, nes toks dalykas kaip tatuiruotė, yra visam gyvenimui. Žengiant tokį žingsnį tikrai reikia daug ką apgalvoti ir pasižiūrėti, ar tavęs tai neerzina. Aš tiesiog vaikščiojau su laikina tatuiruote, kad pasižiūrėčiau, ar tai man priimtina ir ar tai manęs neerzina“, - kalbėjo moteris.

Ji taip pat atskleidė, kad apie tatuiruotę ji galvojo ilgai, o artimiausių žmonių vardai tatuiruotėse, jai yra miela širdžiai „Tai buvo labai ilgas galvojimas ir didelis žingsnis, nes tai yra skirta visam gyvenimui. Kadangi aš nenorėjau išsitatuiruoti jokių piešinių, todėl ištatuiruoti yra mano artimiausių žmonių, tai yra mano vaikų, mano mylimiausių žmonių vardai ir man tai labai patinka. Man atrodo, kad tokie dalykai yra mieli širdžiai, visada jautiesi arti jų, nors ir nesi kartu“, - atskleidė V. Pliadytė-Jakutienė.

Nors moteris dabar pasidarė tik pirmąją tatuiruotę, tačiau apie daugiau kol kas negalvoja. „Aš tikrai kategoriškai nesakau ne, bet nelabai įsivaizduočiau ką galėčiau pasidaryti, nes man pačiai nėra gražu kažkokie piešiniai. Kai aš domėjausi apie tatuiruotes, mačiau labai daug nevykusių , negražių tatuiruočių. Nors piešiniai ant kūno dabar yra labai madingi, aš tikrai galbūt nenorėčiau išsitatuiruoti ar kažkaip išmarginti viso savo kūno,  nes man tai nėra gražu. Bet smulki tatuiruotė, kas yra miela širdžiai, tai aš „užskaitau““, - kalbėjo Vita.

 

A post shared by Vita (@vittapliadyte) on