Naują dainą ir vaizdo klipą pristatančios „Vyšnios“ parodė lietuviškas grožybes ir pasididžiavimą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-05-30 09:48 Ievos Markūnaitės nuotr.

Naują dainą ir vaizdo klipą pristatančios „Vyšnios“ parodė lietuviškas grožybes ir pasididžiavimą

Jau ne vienerius metus Lietuvos popmuzikos scenoje dainuojanti merginų grupė „Vyšnios“, platformoje „YouTube“ renkanti milijonines peržiūras, pristato naują kūrinį. Smagi daina įamžinta sostinėje, į kurią iš Šiaulių kadaise persikraustė visos grupės narės: Agnė Jarmalavičiūtė, Sandra Navickaitė bei Aistė Karanauskytė.

„Mūsų nauja daina vadinasi „Laukiu“. Visi kažkuriame gyvenimo etape mes kažko laukiame: mokslo metų pradžios bei pabaigos, pirmosios meilės, dienos, kai įsigyjame namus, laukiamės vaikelio. Tad kūrinys turėtų patikti visiems be išimties, nes kiekvienas čia atras kažką savo“, – sako „Vyšnių“ trijulė.

Visos trys grupės narės yra kilusios iš Šiaulių. Merginos dievina savo gimtąjį miestą, tačiau neslepia simpatijų ir Vilniui, kur sėkmingai įsikūrė. Dėl to atlikėjos ir nusprendė naujos dainos vaizdo klipą įamžinti sostinėje.

„Norėjome parodyti gražiausius Vilniaus kampelius, nuostabų senamiestį, kuris taip puikiai deri ir su modernumu. Čia puikūs ne tik pastatai ir atmosfera, čia nuostabūs žmonės. Ir žinoma, puikiai atrodantys. Galbūt ne veltui dažnai yra sakoma, kad lietuvių moterys dailiausios? Mes pridurtume, kad ir vyriškiai neatsilieka“, – šypteli dainininkės.

Naujojo vaizdo klipo filmavimo darbai užtruko keletą dienų, buvo dirbama skirtingose lokacijose, merginos dažnai keitė drabužių eilutes.

Akyliems žiūrovams pro akis neturėtų praslysti ir klipe esantis vienas aprangos akcentas – maudymosi kostiumėliai su šaltibarščių atvaizdu. „Mes visos tiesiog negalima gyventi be šaltibarščių, tad pamačiusios šiuos maudymosi kostiumėlius, užsimanėme juos dėvėti ir klipo metu. Juk reikia parodyti savo kulinarinį pasididžiavimą“, – kalbėjo Aistė, Sandra ir Agnė.

Naują „Vyšnių“ dainą išgirsti ir vaizdo klipą pamatyti čia:

 

 

Karšti pasiūlymai