X FAKTORIAUS parodiją sukūręs I. Lelys - apie derinį, kuris iki ašarų juokina - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-02 14:56 ASMENINIO ARCHYVO/ DEIVIDO BEN nuotr.

X FAKTORIAUS parodiją sukūręs I. Lelys - apie derinį, kuris iki ašarų juokina

Radijo stotyje ZIP FM dirbantis Ignas Lelys su kolega Deividu Bendžiumi pasišaipė iš vieno populiariausių muzikinių projektų Lietuvoje. X FAKTORIAUS parodiją paviešinę vaikinai sukėlė tikrą juoko audrą. MIESTE.lt pasidomėjo, ar nebaisu, kad garbūs teisėjai įsižeis ir nesupras jaunimėlio pokštų. Kalbinome Igną ir net išpešėme, kuris iš šių metų dalyvių jam patinka labiausiai.

Ignai, kaip dažnai žiūri projektą, iš kurio pasityčiojai?

X FAKTORIUS man dažniausiai tarsi fonas, vakare atsigulus į lovą. Daug žmonių mėgsta žiūrėti ir aptarinėti dalyvius, teisėjus. Juk paprasčiausia tai linksma.

Gal yra atlikėjų, už kuriuos šiais metais sergi ir palaikai?

Vienintelė, kurią atsimenu - tai Iglė. Ją ir palaikyčiau. Miela, jauna mergaitė, kuri gražiai dainuoja.

Labiausiai iš teisėjų vaizdo klipe "kliuvo" atlikėjai JAZZU, ar tai reiškia, kad stiprios emocijos ir ašaros Tau kelia juoką?

Kartais erzina emocijų perdėjimas, bet Justė Arlauskaitė -Jazzu menininkė, atlikėja... Jos emocijos liejasi laisvai ir tai normalu. Bet... Mūsų sumontuotame video sudėjus blogą dainavimą bei milžiniškas emocijas gaunasi juokingas kontrastas, kaip matau, tai pralinksmino ir daugelį Lietuvos žmonių.

Ar pačiam kada teko jausti scenos baimę?

Nuo mažens tėvai versdavo lipti ant scenos, šokti, dainuoti, skaityti eilėraščius. Scenos baimės niekuomet neturėjau, iki kol tiesiog atsirado poreikis, stoti prieš auditoriją ir pasakyti kažką protingo, tai buvo mano baimė, bet atvažiavus į Vilnių studijuoti susipažinau su daug protingų žmonių, kurie man yra pavyzdys. Pradėjau tą ydą ir baimę naikinti. Per keletą metų pasikeičiau ir dabar galiu kalbėti bei dėstyti mintis, o ne tik šokti ir išsidirbinėti.

Kokie projektai, Tavo manymu, be X FAKTORIAUS dar galėtų būti parodijuojami?

Visi projektai ir laidos gali būti parodijuojami. Svarbu, jog žmonės juos žiūrėtų, tada jiems juokinga lyginti tikrą ir netikrą pasirodymą.

Kuri dalis XF Tau labiausiai patinka ir kuri verčia norėti išjungti televizoriaus ekraną?

Neišskirčiau  X FAKTORIAUS dalių, geras projektas, dirba profesionalai, jaunimas žiūri ir palaiko dalyvius.

 Ar nebijai, kad žmonės, iš kurių juokiatės su kolega įsižeis?

Su kolega Deividu galvojom, ar žmonės nepagalvos, kad iš jų tyčiojamės, bet sumontavę video nusprendėm, kad viskas gerai ir, manau, neįsižeis nei vienas, nes jie protingi žmonės, turintys humoro jausmą ir supras, kas yra tikra, o kas ne.