Gyvasis Kenas kardinaliai pasikeitė: nebeprimena lėlės - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-20 17:34 VIDA PRESS nuotr.

Gyvasis Kenas kardinaliai pasikeitė: nebeprimena lėlės

Visame pasaulyje išgarsėjęs Rodrigo Alvesas žinomas dėl savo aistros plastinei chirurgijai. 58 operacijas jau pasidaręs vyriškis dabar atrodo visiškai kitaip. Gerbėjai įsitikinę: jis nebepanašus į Keną.

Vyro naujausios nuotraukos darytos Italijoje, Milane. Ten Rodrigo susitiko su savo bičiuliu ir pateko į paparacių objektyvą.

Naujausiose nuotraukose matoma, kad vyro veidas dar labiau ištinęs. Be to, garsenybė pakeitė plaukų spalvą - dabar jis šviesiaplaukis.

Naujausios R.Alveso nuotraukos
VIDA PRESS nuotr.


VIDA PRESS nuotr.

MIESTE.lt primena, kad Rodrigo Alves, kitaip dar žinomas kaip gyvasis Kenas, nusprendė savo 34-ojo gimtadienio proga pasidovanoti sau dešimtąją nosies plastinę operaciją. Vaikinas buvo perspėtas gydytojų, jog daugiau plastinių operacijų nosis gali nebeatlaikyti, kitaip tariant, tiesiog nukristi, skelbia dailymail.co.uk.

Keistuolis Rodrigo „MailOnline“ prieš kelis mėnesius pranešė, kad rizikuos ir darysis dešimtąją nosies operaciją ligoninėje, kuri yra įsikūrusi Irane, Kishos mieste. Operacija narcizui turėjo atsieiti 22 tūkst. svarų.

Prieš operaciją Kenas trumpam apsistojo Dubajuje. Vaikinas laiko veltui neleido, laukė smakro implanto, kuris, pasak jo,  yra „mažiau kampuotas“ už tikrąjį. Rodrigo Alves taip pat ruošėsi pasitobulinti ir šypseną, įsistatyti porcelianinius dantis.

Minėtos operacijos Kenui atsiėjo apie 35 tūkst. svarų. Iš viso plastinėms operacijoms vyras jau išleido apie 400 tūkst. svarų.

Sėdėdamas savo viešbučio kambaryje Irane, „MailOnline“ žinomas žmogus prasitarė: „aš tiesiog laukiu, kol į paštą atvyks pagal užsakymą padarytas naujasis smakras“.

„Nenoriu dar vienos nosies operacijos, tačiau aš neturiu kito pasirinkimo. Aš norėjau atrodyti geriau, bet dabar aš negaliu net prakvėpuoti. Sunku su tuo susitaikyti. Tai bus labai skaudu ir rizikinga“, - prieš operaciją komentavo gyvasis Kenas.

„Kai aš pasirodžiau laidoje „Botched“, režisieriai buvo priversti mane subtitruoti, nes aš kalbėjau per nosį. Žmonės atakavo mane internete dėl didelės mano galvos, kuri taip atrodė dėl to, kad mano smakro implantas buvo per didelis.  Aš daug kur ieškojau ir atradau, kad Iranas yra tokia valstybė, kur žmonės turi daugiausiai darbo su nosies operacijomis pasaulyje, todėl manau, kad jie turi ir daugiausiai patirties“, - mintimis dalijosi R. Alves.

Per laidą Rodrigo negalėjo išvis prakvėpuoti pro nosį. Prieš tai jis tūrėjo tris nosies operacijas.

Iš viso gyvajam Kenui jau yra atliktos 58 plastinės operacijos.

 

Karšti pasiūlymai