76-erių metų aktorė Raquel Welch atrodo nuostabiai - sužinok jos grožio paslaptį! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-02 10:35 VIDA PRESS nuotr.

76-erių metų aktorė Raquel Welch atrodo nuostabiai - sužinok jos grožio paslaptį!

Visų praeivių žvilgsniai krypsta į įspūdingai žavią 76 - erių metų moteriškę. Kokia nesenstančios aktorės Raquel Welch grožio paslaptis?

Net jei aktorė norėtų būti nepastebėta, jai tai nepavyktų! Šeštajame dešimtmetyje, viena iš seksualiausių moterų pasaulyje pripažintos aktorės nuotraukos puošė visų paauglių kambarių sienas. Dabar, būdama 76 - erių metų amžiaus, ji vis dar stebina nepakartojama išvaizda. Praeitą savaitę vykusioje filmo „How To Be A Latin Lover“ premjeroje su plačia šypsena ir ryškiai geltonu švarkeliu pasipuošusi aktorė atrodė pritrenkiančiai!

VIDA PRESS nuotr.

Kaip jai pavyksta atrodyti taip jaunai? „Auksinio gaublio“ nugalėtoja teigia, jog nėra turėjusi jokių plastinių operacijų. Raquel prižiūri savo kūną taip gerai, „kaip ir namus, automobilį ar sodą“. Ji valgo mažai angliavandenių turintį, beglitiminį maistą bei kiekvieną dieną pusantros valandos užsiiminėja joga.

PLAUKAI

„Ar kada nors susimąstėte, kaip tokios žvaigždės, kaip Joan Collins ar Raquel Welch, turi tokius išpuoselėtus ir tobulus plaukus? Tai jokia paslaptis – jos tiesiog nešioja peruką!” , - juokaujama vienoje perukų įmonės reklamoje. 2013 - aisias Raquel buvo apkaltinta nešiojanti peruką, kuomet kritikai teigė matę peruko juostas ant jos kaktos. Plaukų saloną turinti ekspertė Michelle Brooks sako: „Jeigu ji ir nešioja peruką, tai turbūt tokį, kuris yra padarytas pynimo principu. Tai reiškia, kad perukas yra surišamas į tikruosius plaukus. Tai suteikia plaukams senamadišką holivudinį įvaizdį.“

VEIDAS

Raquel veidas atrodo stebėtinai lygus! Ne, tai ne veido patempimas ar botoksas, o tešmenų kremas. Raquel pati yra sakiusi esanti didžiulė „Bag Balm“ tepalo, naudojamo ūkininkų ir sušvelninančio galvijų žaizdų ar spenių skausmą, gerbėja. Aktorė prisipažįsta: „Bag Balm yra kvailokas dalykas, tačiau užsitepus jo vakare, ryte oda jau nebebus sausa ir suskilinėjusi. Patikėkite manim, daug moterų naudoja šią priemonę.“

DANTYS

Besimėgaudama dėmesiu, garsioji aktorė dažnai šypsosi ar koketiškai patempia lūpas - jos dantys atrodo nepriekaštingai. Kosmetinis dantų balinimas, pamėgta tokių garesnybių kaip George Clooney ar Chery Cole, turbūt yra ir Raquel būdas turėti akinančią šypseną.

ODA

Buvusi „Playboy” zuikutė turi glotnią it paauglės odą bei rausvus skruostus. „Aš išties turiu nuostabią odą ir žmonės man tai sako visą gyvenimą. Taigi, jeigu turi kažką ypatingo, būtinai reikia tuo pasirūpinti!” Raquel pasakojo naudojanti „Frownies”, prieš raukšles kovojantį pleistą, uždedamą nakčiai. Aktorė stengiasi nenaudoti odą sausinančių produktų. Beje, būdama 66 - erių metų, Raquel reklamavo „MAC“ produkciją, taigi, galimai, jai atrodyti jaunai padeda ir šios įmonės produktai.

KAKLAS

Jos kaklas atrodo nesenstantis – be jokių raukšlių ir senėjimo žymių. Kaip taip gali būti? Kosmetikos chirurgas Ph.Samouris teigė: „Viena išeitis kaklo senėjimui yra pilnas kaklo odos pakėlimas -  chirurgas padaro pjūvį prie pat plaukų linijos (ties akimis) ir žandenų, pakelia odą, o po to, odą susiuva. Tai suveržia kaklo zoną ir ji atrodo jaunesnė.”

AKYS

Daugelio vyresnio amžiaus moterų paakiai „pasipuošia” nukritusiais krepšeliais. Tik ne Raquel! Turbūt tam pasitarnauja maskuoklis, pilnai paslepiantis ratilus po akimis. Be to, aktorė naudoja dar vieną grožio triuką - priklijuotos blakstieno nukreipia aplinkinių dėmesį nuo paakių

 

Žymės: