Vėl sulysusi Demi Lovato gavo ypatingą diržą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-29 13:09

Vėl sulysusi Demi Lovato gavo ypatingą diržą

Atlikėja Demi Lovato gavo mėlynajį Braziliškojo„Jiu-jitsu“ kovos meno diržą. 25-erių buvusi "Disney" aktorė ir atlikėja pirmadienį savo „Instagram“ socialiniame tinkle pasididžiuodama pasidalino nuotrauką, kurioje ji yra su savo naujuoju, mėlynuoju kovos menų, „Jiu-jitsu“ diržu, skelbia dailymail.co.uk.

Naktį prieš tai, mergina pademonstravo savo stulbinančią figūra MTV muzikos apdovanojimuose, per savo dainos „Sorry, not sorry“ pasirodymą.

Dainininkė džiaugėsi savo sportiniu pasiekimu plačiai šypsodamasi nuotraukoje, po kuria buvo prierašas „Aš esu nepaprastai sužavėta, jog neseniai gavau mėlynajį braziliškojo „Jiu-Jitsu“ diržą!“

Demi Lovato atskleidė, kaip ji susižavėjo šuo sportu: „Su Braziliškuoju „Jiu-jitsu“ kovos menu susipažinau maždaug prieš metus, nuo to laiko treniruojuosi kelis kartus per savaitę“, - po savo nuotrauka rašė atlikėja.

Mergina taip pat dėkojo savo treneriams, tačiau didžiausios merginos padėkos sulaukė jos gera draugė, trenerė Danielle Martin. „Dėkoju vienai iš svarbiausių moterų šiuo metu mano gyvenime Danielle Martin. Labai tave myliu, negaliu būti labiau dėkingesnė jums“, - po savo nuotrauka tesė mergina.

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

 

Karšti pasiūlymai