Kylie Jenner lūpų detektyvas: ar dvidešimtmetė jas vėl pasididino? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-13 17:16 VIDA PRESS nuotr.

Kylie Jenner lūpų detektyvas: ar dvidešimtmetė jas vėl pasididino?

Kardashian klano jaunėlė Kylie Jenner atsidūrė dėmesio centre. 20-etė įpieskė diskusijas apie savo lūpas. Užsienio žiniasklaida svarsto, ar gražuolė dar kartą jų nepasididino.

Naujausias Kylie nuotraukos darytos vakar, Kalabase, Kalifornijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose. K.Jenner išėjo pasivaikščioti su draugu ir aplankė sunkiai sergantį ligonį. Tačiau užsienio žiniasklaida daugiausiai skelbia ne apie tai, o apie gražuolės lūpas. Iš pažiūros jos atrodo dar kartą didintos.

Neseniai savo realybės šou "Life of Kylie" mergina prisipažino, kad ilgą laiką nesijautė pakankamai graži.


Naujausia Kylie Jenner nuotrauka, daryta vakar (VIDA PRESS nuotr.)
VIDA PRESS nuotr.

MIESTE.lt primena, kad per pastaruosius metus Kylie iš paprastos paauglės tapo tikru sekso simboliu. Tiesa, visas Kardashianų klanas dažnai neigia, kad jų jaunėlė ką nors gražinosi. Pasak jų, ji tiesiog prisirpo, tačiau akivaizdūs pokyčiai iškalbingi.

Merginos lūpos dabar atrodo beveik tris kartus putlesnės nei prieš metus, o nosis – daug laibesnė. Pasikeitė net smakro forma, o veido forma atrodo kiek patobulinta injekcijomis. Kai kurie šaltiniai teigia, kad pasikeitė net K.Jenner antakių linija!

Kylie anksčiau (kairėje) ir 2015 metais (VIDA PRESS nuotr.)

Net profesionaliausi vizažo meistrai ar kompiuterinių programų specialistai negalėtų taip kardinaliai pakeisti veido bruožų. Be to, paputlėjo krūtys, o užpakaliukas pastebimai suapvalėjo.

Nepilnametė, nuo vaikystės besimaudanti šlovės spinduliuose, jau seniai žengė į suaugusiųjų pasaulį. Mergina jau draugavo ne su vienu vyru, nesidrovėjo susitikinėti ir su vedusiais.

 

Karšti pasiūlymai