Vieni jas giria, o kiti drabsto purvais: jų nuotraukos - įžūlios - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Man jau yra 18 metų Man dar nėra 18 metų
2017-01-08 12:00 VIDA PRESS nuotr.

Vieni jas giria, o kiti drabsto purvais: jų nuotraukos - įžūlios

Jau daug kartų kalbėta ir prikalbėta apie populiarumo kainą, kokia ji, kiek iš žmogaus gali pareikalauti... Štai įrodymas, kad toji kaina iš tiesų milžiniška. MIESTE.lt pasidomėjo trijų visam pasauliui pasibaisėjimą keliančių  moterų istorijomis. Courtney Stodden (22), Maitland Ward (39) ir Nadeea Volianova (30) – jų vardai dažnai žiniasklaidos akiratyje atsiduria dėl purvino, velniško noro būti dėmesio centre.

NADEEA VOLIANOVA, šokoladas ir rusiškas kraujas

Išsidarkę plaukai, didelės krūtys ir praverta burna. Štai tokią Nadeea save mato kiekvieną dieną, būtent tokią ją ne kartą matė ir viso pasaulio internautai. Rusiško kraujo turinti, JAV gyvenanti moteris nuo karjeros pradžios mėgo šokiruoti, nors pati dažnai sakydavo, kad labiausiai mėgsta dainuoti.

Nadeea ne kartą įsiamžino ir visiškai nuoga. Tai ją, vykstančią iš vakarėlio, pričiupo tykantys paparacai, kai paryčiais gatvėje pozavo ant kaklo pasikabinusi grandinę, tai krūtys buvo pridengtos per maža liemenėle. Dėmesio ir nuogybių N.Volianovos gyvenime buvo daug.

VIDA PRESS nuotr.

Tiesa, dauguma bėgant laikui suprato, kad iš Rusijos kilusi žvaigždė stengiasi ne sugundyti, o šokiruoti, žūtbūt atkreipti dėmesį. Jos kalėdinės, naujametės ir buitinės fotosesijos kėlė pasipiktinimą feministėms, o vyrai viešai jomis bjaurisi.

Paaiškinimų, kodėl žvaigždė taip elgiasi, netrūksta. Pirmiausia, kad ir kaip N.Volianova stengėsi, populiaria dainininke tapti nepavyko. Tad teko griebtis kitokio būdo, kaip išpopuliarėti.

Viskas prasidėjo tuomet, kai pasaulį apskriejo žinia, kad pusnuogė mergina vaikščiodama Beverli Hilso gatvėmis laikė lentelę su užrašu „Desperatiškai ieškau milijardieriaus“.

COURTNEY STODDEN dėl savo vėjavaikiškumo prarado kūdikį

Nedidukė smulki mergina – savo gyvenimo režisierė. Žiniasklaidos akiratyje atsidūrusi po amerikietiško realybės šou, ji taip ir nesiliovė įsivaizduoti, kad gyvena pasaulyje, apsuptame kamerų. Šešiolikos ištekėjo už penkiasdešimtmečio aktoriaus, plastinėmis operacijomis ne kartą tobulino savo išvaizdą, įsistačiusi krūtų implantus visus stebino itin atviromis fotografijomis.

Moteris savo vaikystę apibūdino kaip linksmą ir šviesią, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad dėl bendraamžių pašaipų, susijusių su išvaizda, C.Stodden metė mokyklą ir pasirinko mokytis per atstumą, patogiai įsitaisiusi savo namuose.

Atsidūrusi modelių pasaulyje ji internetu susipažino su milijonieriumi Dougu Hutchinsonu, kuris priklausė prodiuserių kompanijai, norinčiai, kad Courtney, kaip dainininkės, žvaigždė įsižiebtų. Vyras, nežinodamas gražuolės amžiaus, ją įsimylėjo ir paprašė jos tėvų rankos. Būdami uolūs krikščionys jie dukrai paliko apsisprendimo teisę. Pora susituokė 2011-aisiais.

VIDA PRESS nuotr.

Prieš keletą mėnesių pasaulį apskriejo žinia, kad moteris laukiasi. Visi kraupo vien nuo minties, kad tokia plevėsa turės atžalą. Daugumai atrodė, kad jai savimi sunku pasirūpinti. Su milijonieriumi D.Hucthinsonu kartą oficialiai išsiskyrusi, o vėliau paskelbusi, kad taikosi, mergina pastojo netikėtai. Socialiniuose tinkluose netrūko jos pačios pareiškimų, kad besilaukianti moteris yra tarsi šiukšliadėžė, kad jai blogai ir nėštumo neištvers.

2016-ųjų liepą Courtney patyrė persileidimą. O tada nusiskuto plaukus, drabstėsi purvais ir nešvankiais vaizdeliais. Helovino proga ji netgi pasipuošė niūriu klouno kostiumu.

C.Stodden net ir sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis sugeba šokiruoti pasaulį.

MAITLAND WARD ir jos Ievos kostiumai

Gražuolė aktorė iš Kalifornijos M.Ward karjerą pradėjo mokydamasi vidurinėje. Ją pastebėjo aktorių atrankų žiuri ir pasirinko Džesikos Forester vaidmeniui seriale „Žavūs ir drąsus“. 1998 metais mergina laimėjo pagrindinį vaidmenį JAV komedijoje „Boy Meets World“. 

Suvaidinusi keliose kino juostose ir užsitikrinusi aktorės vardą Maitland nėrėsi iš kailio, kad pasaulis apie ją sužinotų dar daugiau. Moteris ne vieno viešo renginio metu pasirodė vilkėdama... Na, nieko nevilkėdama. Per vieną komiksų gerbėjų suvažiavimą ji savo kūną padengė plonu dažų sluoksniu. Kilo skandalas. Antraštės apie tokį drąsų moters poelgį puošė ne vieno žiniasklaidos leidinio ir portalo puslapius.

VIDA PRESS nuotr.

Vėliau M.Ward nusprendė, kad po vieno nuogybių skandalo bus kitas. Naujausioje, kaip pati pavadino,  rudens fotosesijoje moteris ant žemės voliojosi su violetiniu praviru paltuku, o krūtis dengė megztu šaliku.

Beveik keturiasdešimties sulaukusi Maitland pasirinko lengviausią būdą, kaip išsaugoti blėstantį populiarumą. Ji vis dažniau naudojasi iškiliomis formomis ir socialiniuose tinkluose viešina nepadorias nuotraukas.