Kiek kainuoja Scarlet Johansson spragėsiai? - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-13 15:00 SHUTTERSTOCK nuotr.

Kiek kainuoja Scarlet Johansson spragėsiai?

Holivudo aktorės Scarlett Johansson dienotvarkėje kaži ar yra laiko grožio miegui – du nauji projektai kine, skyrybos, laikas su dukra, rūpinimasis savo spragėsių parduotuve Paryžiuje, o kur dar naujojo filmo, „Dvasia šarvuose“ premjera.

2015 m. gražuolė žingsniavo raudonu „Oskarų“ kilimu pasipuošusi smaragdinės spalvos suknele ir puikiai priderintu dramatišku „Swarovski“ vėriniu. Tiesa, jis nebuvo svarbiausias aktorės aksesuaras. Juo tapo... pientraukis. „Tuo laiku kaip tik maitinau savo penkių mėnesių dukrelę, todėl kiekvienas pieno lašas buvo aukso vertės, - prisimena aktorė. - Vėliau vakarą leidome su kolegomis, o pas vieną iš jų netyčia atsidūrė mano krepšys su pienu, ledo maišeliais ir t.t. Jis išvyko ir tik po trijų valandų apsižiūrėjo, kad turi turbūt svarbiausią mano gyvenime krepšį. Džiugu, kad viskas baigėsi laimingai.“

Gaila, tačiau viskas turbūt nesibaigs laimingai antrajai aktorės santuokai su prancūzų žurnalistu Romainu Dauriac‘u, su kuriuo susituokė 2014 m. Gandų apie braškančią aktorės santuoką sklandė jau seniai. Esą aktorė nemėgstanti Paryžiaus, į kurį persikėlė dėl vyro, nesuprantanti prancūzų mentaliteto ir net nebandanti apsimesti, kad bando mokytis varliaėdžių kalbos. Savo karjerą dar norinčiai tęsti S.Johansson tariamai atrodė, kad kol sėdės Paryžiuje, kino pasaulis ją tiesiog užmirš ir ji nebegaus vaidmenų. Ir išvis – interviu „Playboy“ žurnalui ji tuomet išrėžė netikinti monogamija.

Kovą pateikusi skyrybų prašymą, nuo kurio R.Dauriac‘ą esą ištiko šokas iš netikėtumo, aktorė reikalauja dukrelės, kuriai dabar dveji, globos ir norėtų ją auginti Amerikoje, o ne Europoje. Su tuo nesutinka R.Dauriac‘as, nepatenkintas nuolatiniu gyvenimu pagal žmonos filmavimosi tvarkaraščius ir besimušantis į krūtinę, kad Prancūzijoje mergaitė turėtų daugiau privatumo.

Galbūt porai pavyks susitaikyti, o gal duš ir antroji aktorės santuoka? 2008–2011 m. S.Johansson buvo ištekėjusi už kolegos Ryano Reynoldso. Tiesa, po skyrybų exvyrelis neliūdėjo - 2012 m. vedė kitą aktorę, Blake Lively. Pora augina dvi dukreles ir dažnai socialinius tinklus palepina idiliško šeimos gyvenimo akimirkomis.  

Nors aktorės nelepina asmeninio gyvenimo peripetijos, karjeros laiptelių netrūksta. Jai priklauso ir visų laikų daugiausiai pajamų projektams atnešančios aktorės titulas (tiesa, tai nereiškia, kad aktorė yra ir daugiausiai uždirbanti),  2016 m. aktorė pradėjo savo verslą – krautuvėlę „Yummy Pop“ kurioje galima paragauti šešių rūšių spragėsių (kainos svyruoja nuo 5.50-15 Eur).

Lietuvos kino žiūrovai aktorę gali išvysti šiuo metu rodomame fantastiniame filme „Dvasia šarvuose“. Tai 1995 m. japonų anime perdirbinys. Senasis filmas vadinamas vienu moderniosios kinematografijos pavyzdžių. Prie pirmojo filmo, pastatyto pagal Masamunės Širo manga (japoniški komiksai) dirbo scenarijaus autorius Kazunori Ito bei režisierius Mamoru Ošis.

Faktas, kad sulauks mėgstamo filmo perdirbinio, pradžiugino gerbėjus visame pasaulyje. Tačiau daug kam užkliuvo, kad naujajame filme pagrindinis Majorės Motoko Kusanagi vaidmuo patikėtas japoniškų šaknų neturinčiai S.Johansson. Nors aktorė jau yra vaidinusi fantastiniuose, robotų bei kiborgų temas nagrinėjančius filmus („Her“, „Lucy“, Under The Skin“), filmo komanda kaltinta, kad galėjo labiau pasistengti ir šiam išskirtiniam vaidmeniui pasirinkti ne jau visiems matytą, japoniško bruožų neturintį veidą. Sklandė gandų, neva kino grandas „Paramount“ net testavo efektus, kurie turėjo veikėjams suteikti azijietiškų bruožų.

Nepaisant nieko, „Dvasia šarvuose“ tapo vienu laukiamiausių šių metų filmų.

Ruperto Sanderso režisuota juosta žiūrovus nukelia į ateitį, kurioje dėl spartaus technologijų vystymosi ištobulėja virtuali erdvė, o plonytė riba tarp fizinio ir virtualaus pasaulio nyksta. Žmonės pamažu tampa kiborgais – jie gali įsidėti vis daugiau įvairiausių implantų, pasidaryti elektronines sąmonės kopijas, kuriamas dirbtinis intelektas. Dažnai žmogaus kūne lieka tik vienas tikras organas – smegenys. Jos prijungiamos prie tinklo ir leidžia naudotis neapsakomais resursais bei gyventi virtualų gyvenimą. Paslaptingi hakeriai gali užvaldyti ne tik kompiuterius, bet ir implantus, o vėliau – valdyti žmogaus kūną bei sąmonę. Šaltai ir valdžiai paklusniai Majorei, vyriausiajai antiteroristinės organizacijos operatorei, suteikiama informacija apie nepagaunamo hakerio, žinomo Lėlininko pseudonimu, buvimo vietą. Prasideda medžioklė, kuri atskleis, kad Majorė ir Lėlininkas turi daugiau bendro negu manė. Kur baigiasi mašina ir prasideda siela?